Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.04.13, 15:23   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Aug 2009
Konular: 2153
Mesajlar: 12,730
Ettiği Teşekkür: 82644
Aldığı Teşekkür: 79013
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Tayyip'in Akıllıları Dertli

Yur­du ge­zen Tay­yip Be­y’­in akıl­lı in­san­la­rı dert­li ve en­di­şe­li gö­rü­nü­yor. Çün­kü git­tik­le­ri bir­çok yer­de hal­kın tep­ki­si ile kar­şı­la­şı­yor­lar!

Bu­nu, Âkil in­san Yü­cel Say­ma­n’­ın, Bal­çi­çek Pa­mi­r’­e an­lat­tık­la­rın­dan öğ­re­ni­yo­ruz.

“Âkil Adam­lar Mar­ma­ra Böl­ge­si Üye­si­” olan Yü­cel Say­man, ya­şa­dık­la­rı olay­lar hak­kın­da (özet­le) şöy­le di­yor:

“İn­san­lar tep­ki­le­ri­ni ba­ğı­ra­rak di­le ge­ti­ri­yor. Öf­ke­le­ri­ni biz­den çı­kar­tı­yor, ha­ka­ret edi­yor­lar.

Söy­le­dik­le­ri şey şu: ‘Biz bu çö­züm ko­nu­su­na ka­rış­ma­yız. Çün­kü ko­nuş­ma so­nuç ola­rak İm­ra­lı ve PKK ile olu­yor. Bu­na ke­sin­lik­le ra­zı de­ği­liz. Ya on­la­rı tes­lim alın, ya da gü­ven­lik güç­le­ri öl­dür­sün!’ di­yor­lar.

Ço­cu­ğu­nun fo­toğ­ra­fı­nı çı­kar­tıp ‘Ö­lü­rüz, öl­dü­rü­rü­z’ di­yen de var.
Bi­ze ‘Bu ki­min pro­je­si? Kul­la­nı­lı­yor mu­su­nuz?’ di­yor­lar. Biz, Ak Par­ti­’nin pro­je­si­nin uy­gu­la­yı­cı­sı ola­rak gö­rü­lü­yo­ruz.

Bi­ze sü­rek­li ola­rak şu söy­le­ni­yor: ‘10 se­ne son­ra yar­gı­la­na­cak­sı­nız!’

Bu sü­reç çö­zü­me ulaş­maz­sa bi­zim yar­gı­lan­ma­mız 3 se­ne son­ra da ola­bi­lir. An­cak, yal­nız ben yar­gı­lan­mam, mil­yon­lar yar­gı­la­nır!”


Sözcü-Tokmak


__________________
Kendimi yıllanmaya bırakılmış üzüme benzetiyorum.
Çıkan ya sirke olacak, ya da köpek öldüren!
Basakca Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.