Tekil Mesaj gösterimi
Eski 27.04.13, 03:40   #18
MartiNeAgLe
« Asi Ruh »

MartiNeAgLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 68
Ettiği Teşekkür: 4360
Aldığı Teşekkür: 9233
Rep Derecesi : MartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura aboutMartiNeAgLe has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Akil İnsanlar Heyeti'nde Orhan Gencebay Krizi

Bu yaşıma kadar ne kasetini nede cd'ni almayı bırak radyoda bile çıkan şarkını dinlemedim.Evet şarkılarının çoğunu biliyorum ama çoğunu farklı santaçılardan dinlediğim için biliyorum.

Arabeski hiç sevmedim sevmiyorumda.

Ama dinlemesemde sevmesemde kafamda hep Orhan Baba imajı ağırlıgı vardı.Hep bu ağırlığa saygı duydum.
Bu Akıl'lı grupta yer alacağın dedikodusu çıktığında inanmamıştım yok dedim girmez dedim ama hayal kırıklığına uğradım..

Bana görede yaptığın hatanın farkındasın ve kaçmak için sağlığını öne atıyorun ama iş işten geçti be olummm bu saatten sonra senden cacık bile olmaz boşuna..Kendi kendini zirveden aşağı aldın..
Lale'nin dediği gibi çıkıp hataydı Yüce Türk halkından özür dilerim dersen bu halk seni tekrar baştacı yapar ama o yürek var mı sende muamma...