Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.04.13, 11:45   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 76
Konular: 561
Mesajlar: 2,604
Ettiği Teşekkür: 21009
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Gündem Saptırma

GÜNDEM SAPTIRMA
Hep söyleriz yazarız ve yorumlarız. Bundan sonra da inandıklarımızı söylemeye, fırsat bulduğumuzda yorumlamaya devam edeceğiz. Malum; Bilgi yoksunluğu, kibirli ve kindar oluşu herkes tarafından bilinen ve artık tescillenmiş bir adam olan AKP’nin başbakanı imam Recep Tayyip Erdoğan, kendisine verilen talimatları, BOP eş başkanı olması sıfatı ile yerine getirmesi istenir, verilecek talimatlar bazen işbirlikçisi ve eş başkanı olduğu ülkenin dış işlerini tedvirle görevli devlet sekreteri olan kişiler tarafından iletilir, bazen konuların önemine binaen son zamanlarda çok alışık olunmadığı şekilde 3 kez müstemleke valisi gibi hareket eden John Keryy’nin yaptığı gibi gelinir talimatlar verilir, yumuşak zamanlarda ayağa çağrılarak yapılması gerekenler bütünü ile dikte ettirilir.

Son günlerde bunlar yaşandı biliniyor. Türkiye Cumhuriyeti üzerinde kara bulutların dolaştığı, büyük tehlikeler ile karşı karşıya kalındığı, bölücü Anayasa yapımından, başkanlık sistemine, bölücü canilerin öbekleştiği katil ordusu PKK ve KCK’nın istemeleri halinde başka ülkelere transferine, kara para aklayanların dışarıda tuttukları paranın Türkiye’ye tranfer edilmesi için hazırlanan varlık barışı adı altındaki kanun teklifine, en önemlisi PKK ve yandaşlarına verilen tavizlerin ne olduğunun geçiş sürecinde bilinmemesine, Türk milleti hayatından Cumhuriyet ve ilkeleri, Atatürk, (T.C.) ibarelerinin hem tabelalardan hem devlet millet hayatından silinmesi çalışmalarına varıncaya dek, Türk milletinden gizlenen aşikâr ve gizli ne varsa, akil adamlar diyerek piyasaya sürdükleri adamlara yapılan menfi tezahüratların gizlenmesine varıncaya dek bir gündem saptırması ve olanların gizlenmesi 11 yıldır izlenen politikalardır.

Gündem nasıl saptırılıyor? Plancıların planlarına karşı muafık ve muhalif olanlardan tepkiler artınca, bilgi yoksunu olduğunu vurguladığımız başbakana, bilgi yoksunluğundan dolayı siyasi ve akli ferasetlerinin olanları örtbas etmeye yetmeyeceğini bilenler tarafından gündem değiştirme taktikleri veriliyor..

Bu taktikleri alan hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan, Alkol sempozyumunda ve müsait konuşmalarında alışık olduğumuz hallerinden biri olan sahte Aslan kükremeleri ile ve ayranı kabarmış vaziyette milli içkimiz Ayran’dır diyor..
Şimdi 3-5 gündür ben, siz, onlar milli içkimiz ayranı tartışır hale geliyor, köşe yazarları düşünenlerden bazıları milli içkimiz su, yoğurda katarsan ayran, Rakı’ya katarsan bayram tekerlemesi ile gündemi kilitlemiş oluyorlar.

Suni gündem bu şekilde yaratılmış oluyor, bir türlü Türkiye gerçekleri üzerine gündem belirleme hünerini gösteremeyen muhalefet partileri spor deyimi ile kontrpiyede kalıyorlar.
Asıl gündemi bilmeyenler, bilipte gündemi saptırarak takiyye yapanların oyununa geldiğimiz sürece bizler daha çok suni gündemler tartışarak gelmekte olan tehlikeleri bertaraf etme becerisini gösteremeyeceğiz demektir.

29.04.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.