Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.04.13, 18:12   #19
33 Kurşun
Tam Üye

33 Kurşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 458
Aldığı Teşekkür: 994
Rep Derecesi : 33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Sanırım ülkede kargaşa çıkarmanın adına özgürlük deniliyor. Elbete İşçi' ler yürüsünler, bayramlarını kutlasınlar burada bir sıkıntı yok.

Kuralcılıktan bahsettiğimizde, diğer kuraları da göz ardı etmemek gerek aslında. Yasakalar Devletin Güvenlik Güçlerince konulmaz, İl İdaresi Kanununa göre İllerde Valilere, İlçelerde Kaymakamlara yetki vermiştir. Kanun, bu merciler karar alırlar güvenlik güçleri verilen emirleri uygular...

Vali Kutlu'nun konuşmasını dinledim Tv' den. Besbelli ki kızmış, sinirli bir şekilde konuşuyordu, ancak onca öfkesinin içinde bile kendisi için sayın valim, vali bey gibi sıfatlardan dem vurmaktanda çekinmedi bu insanlarda makam mevki takıntısına takıldım bende...

Alanın fiziki olarak uygun olmadığını düşünenlerdenim açıkçası, inatla direnmenin doğru olmadığını düşünüyorum... Taksim meydanında yapılması konusunda direnilmesi durumunda marjinal unsurların katkısı ile masum işçiler Devletin Güvenlik Güçleri ile karşı karşıya getirilecek..

Arzu edilir bir durum değil...

1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyorum işçilerimizin...

Bir an için gözbebeklerinde raksedecek herhangi bir yabancı hayal, o zaman bu rüya bir kabusa döner ve bir uçurumun kıyısında uyanırsın. Cemil Meriç

33 Kurşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz 33 Kurşun'in Mesajına Teşekkür Etti.