Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.04.13, 20:25   #23
Dream
Üye

Dream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 196
Aldığı Teşekkür: 560
Rep Derecesi : Dream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerdeDream Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Eglenceli
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Yıllar önce güzel bir gaz yemiştim bir Mayıs'ta.Aklıma o an geliyor her yıl bu tarihte.Limonu gözüme sıktığımda mutlu olacağım hiç aklıma gelmezdi o güne kadar.Şimdi düşündüğümde yine katılırdım hiç düşünmeden ama.
İstanbul'da ki arkadaşımla konuşmuştum.Taksim meydanı gerçekten uygun durumda değilmiş fakat taksimin anlamı da farklı be. Bilemiyorum yani ne düşüneceğimi bu konuda.
İki gün sonra işim dolayısıyla İstanbul'da olacaktım ama planda ufak bir değişiklik ile bu akşam için yola çıkmaya karar verdim.Haydi bayramımızı kutlamaya gidelim.

Not: Hayatımın en güzel zamanlarından biriydi o gün.Özellikle esnafın,evlerinden çıkan insanların su ve limon dağıtması,kimi insanların hiç düşünmeden evlerine davet etmeleri.Ahh ahh güzel zamanlardı.