Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.05.13, 20:26   #31
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131277
Aldığı Teşekkür: 42661
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster
Ustadım Ataturk Turkıye'sınde Ataturk'un oldugu donemde 50 yıl boyunca neden yasaklandı 1 mayıs?
Suanki hukumet zıhnıyetı kendılerıne karsı cıkan kendı ıdeolojılerıne ters dusen herkes potansıyel suclu konumundadır.Bunu degıstırebılırmısın.Daha dogrusu ıktıtarda sol bır hukumet olsaydı degısen ne olucaktı bu seferde fasızanca davranan onlar olucaktı.1 mayıs kutlanırdı kutlu dogum kutlanmazdı.he bızım ulkemızde kutlanan kutlu dogumda baska ulkelerde aynı zamanda kutlanmıyor o baska.
Mevcut hukmetın en buyuk eksıgı bıldıgını okuması sol kesımınde sesıne kulak verse hersey cok guzel olucak.bılmıyorlarkı sol gorus ulkeye yenılıkler getırır.
Bugun yasananlar son derece uzucu keske daha farklı olsaydı gercek bır bayram havası olsaydı.
Yogun bakımda yatmakta olan evladımıza acıl sıfalar dılıyorum.

Su Kutlu Dogumun anlamini biraz burcalayabilirmisin?.

1 Mayisi anladimda, Kutlu dogumu anliyamadim?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.