Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.05.13, 20:59   #36
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131253
Aldığı Teşekkür: 42625
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Leyl Mesajı göster
Din sömürüsü yapılan hafta.İnsanların inancının önüne geçiyor ve ticarete dönüşüyor,başka birşey değil.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Leyl Mesajı göster
Size olan bir cevap sayın Insanlikarayan.
Özür dilerim ortaya yazmış gibi oldum.
Bu kadar dikkatiniz icin Tesekkür etmem lazim.

Böylelikle 60´la 80 santim Gözlerimden uzak olmus yaziyi daha iyi görebiliyorum.

Din sömürüsüne geldigimizde, Merdiven Alti Hoca kilikli Pe...venkler, Yatak odalarinin kapilarinda bile duramamis, yeniden Cocuklarin Serefine Göz dikmeye soyunuyorlar.

Böylelikle Raylari yerlestirdikleri 4+4+4 sisteminle Cocuklari erken Yetiskin gösterip, Siyahlara giydirip, Cocuk Tecavüzlerini örtebilmek icin Hoca nikahi cikartabilecek, Merdiven Alti Pe...venklerini Faaliyete gecirip, Toplu Tecavüzü destekleyen zihniyet olarak görebiliyorum.

Böyle kanunlar kendi görüsümce, ne dinimde yeri var, nede Zihnimde!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.