Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.13, 14:42   #46
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161502
Aldığı Teşekkür: 177605
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Tarafsızlık bir yanılgıdır. İnsanların kendisini kandırdığı bir yanılgı. Olay taraflılık olayı değil, orta yerdeki gerçekler, gün boyu televizyonun başındaydım.

Hükümetin ulaşım araçlarıyla ilgili kısıtlamalarını doğru bulmadım mesela, ama Devlete dikleşmeyi de doğru bulmam açıkçası. Taksim konusunda ısrarı anlamış değilim, seneye oradaki işler bittiğinde izin verilmezse, o Taksim'e bende gideceğim ve yürüyüşe katılacağım.

Hani ne diyorsunuz bunun adına, bir kere delindi mi önü alınmaz.

Üstad unutma yansız insan azdır...Ancak yaftalamakta bir nevi yanlılıktır.
Bu yanıtına kitap bile yazılır..

Taraflı olup olunmadığı yazılanlara göre değerlendirilir. Konu Taksim ısrarı değil, o başka bir konuda kaldı.

Çelişki de var yazdıklarında..

Yansız insan azdır derken, hemen sonrasında yaftalamak da yanlılıktır demişsin. Ortada sallanma.

Polislerin büyük bir çoğunluğunun hangi siyasi fikirlerde olduğunu bilmeyen yoktur. Polislerin bu sert davranışları da buna bağlıyorum ben.

Devlet ile dikleşmek ile Hükümet ile dikleşmeyi birbirine karıştırmışsın..

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.