Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.13, 14:51   #47
33 Kurşun
Tam Üye

33 Kurşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 8
Ettiği Teşekkür: 458
Aldığı Teşekkür: 994
Rep Derecesi : 33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Devlet soyut kavramdır. Soyutta fiiliyat olmaz. Hükümetler Devletin organıdır, işlevsel organı. Hani adına yürütme diyoruz ya, hani kamunun yönetimi üstlenen organ.

Ben hiç bir zaman yansız olduğumu söylemedim. Ben iyiden, güzelden, doğrudan yanayım.

Hiç bir " İzmin" emrine girmedim, girmeyi de düşünmüyorum açıkçası. Böyle daha iyi çünkü

Toplumsal olaylarda doğruların yanında yanlışlarda yapılır. Hadi bu gün için mevcut iktidar var ve Polisi hükümetin adamı diye yaftaladık, yarın başka bir hükümet işbaşına geldiğinde bir başkaları da aynı türküyü söyleyecek ve bu böyle sürüp gidecek. Elbette yansız insan yoktur. Varsa da emin ol az sayıdadır.

Ha birde unutmadan, şimdi en azından kutlanıyor. Bu ülkede yasaklandığı zamanlarda oldu.

Gönül ister ki; yasalar çerçevesinde yapılan ve yapılacak olan etkinlikler hiç yasaklanmasın.

Bir an için gözbebeklerinde raksedecek herhangi bir yabancı hayal, o zaman bu rüya bir kabusa döner ve bir uçurumun kıyısında uyanırsın. Cemil Meriç

33 Kurşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz 33 Kurşun'in Mesajına Teşekkür Etti.