Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.13, 15:12   #48
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131287
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi 33 Kurşun Mesajı göster
Devlet soyut kavramdır. Soyutta fiiliyat olmaz. Hükümetler Devletin organıdır, işlevsel organı. Hani adına yürütme diyoruz ya, hani kamunun yönetimi üstlenen organ.

Ben hiç bir zaman yansız olduğumu söylemedim. Ben iyiden, güzelden, doğrudan yanayım.

Hiç bir " İzmin" emrine girmedim, girmeyi de düşünmüyorum açıkçası. Böyle daha iyi çünkü

.
Su isaretledigim satiri biraz zorlasak?.

Sayet bir Hükümet yalanlarinla ve Dolanlarinla basa gelip, Insanlarinda ic güdüsel görüslerinle oynayip, bastan sahtekarliginla ilerleyip, sonralari acik acik Devleti demonte ederse, ne demek lazim?.

Yürüyüse katilanlari Marjinal diyorsunda, Televizyonlarda yayilan Resimleredemi güvenmiyorsun?.

Hadi onlar Marjinal diye gecelim, Gaz bombalarini havaya firlatan, milletin üzerine atan, okuyupta üfleyipte, bunun milletin üzerinde uca kalacaginimi zannetsin?, yoksa düserken bir kafa yarabileceginimi düsünmesi gerek!.

Bile bile Hastanenin etraflarinda bile, Biber gazi atan bir Kuvvet, Hastanede yatanlarinda etkilenmeyecegini düsünüp, okumayla üflemeyle gecicegini düsünürse, ellerine yanlis seyi almis olmalari lazim derim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.