Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.05.13, 14:21   #49
33 Kurşun
Tam Üye

33 Kurşun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Nov 2012
Konular: 8
Mesajlar: 256
Ettiği Teşekkür: 458
Aldığı Teşekkür: 994
Rep Derecesi : 33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde33 Kurşun Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 1 Mayıs’ta İstanbul’da Sıkıyönetim

Devletin parçalara ayrıldığı tezi, ispata muhtaç bence. Kişi ve kişilerin mensubiyetine göre görecelilik arz edebilir.

Şayet yakınılan ve eleştirilere odaklık teşkil eden konu aşırı güç ve materyal kullanımı ise, bu elbette tartışılabilir, yargılanabilir, yadırganabilir. Bu anlaşılabilir bir şey.

Ancak topluluk içindeki marjinalleri Devlet güçlerinin ayırması ve onlarla mücadele etmesi söylenirken, bir bütün halinde Polis camiasını taraf olmakla yaftalamak doğru bir davranış olmayacağı kanaatindeyim açıkçası.

Ve yine gönül isterdi ki, o alanda (Taksim) gerekli fiziki tedbirler alınsaydı ve İşçiler orada kutlasaydı. Ülkede bunları konuşmuyor olsaydı. Devlet yıpranmasaydı, canlar acı çekmeseydi.

Ama her zaman gönülün istediği olmuyor.
__________________
Yalnız seninim. Ve yalnız beni düşündüğün müddetçe aşkımızın ömrü ebedidir.
Büyüyü ancak ihanetin bozar. Manevi ihanetin.

Bir an için gözbebeklerinde raksedecek herhangi bir yabancı hayal, o zaman bu rüya bir kabusa döner ve bir uçurumun kıyısında uyanırsın. Cemil Meriç

33 Kurşun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz 33 Kurşun'in Mesajına Teşekkür Etti.