Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.13, 10:27   #392
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44579
Aldığı Teşekkür: 75974
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Günün İçinden...

Sisli, puslu bir hava var İstanbul'da bu sabah. Güneş biraz yükselince gün kendini belli eder. Artık ne çıkarsa bahtımıza...

Arınç efendi, dün CNN Türk'te katıldığı programda "PKK ne zaman silah bırakır" sorusuna, "Bu sorunun yanıtını ben de bilmiyorum" cevabını vermiş...

Nerden bilecek zavallı ağlak. Onlar adına düşünenler, bu ülkenin geleceğini peşkeş çektikleri yazdıkları senaryonun tamamını ellerine vermemişlerdir muhakkak. Oyunu sahne sahne ortaya koyuyorlar ve bu kuklaların iplerini ona göre çekiyorlar. Bunlar için oyunu yazmak veya oyunda baş rol olmaktan ve ülkenin geleceğinden çok, önlerine konulan ve oturdukları makamlar daha önemli.

Ama yine de İmaralıdaki katil ********e telefon açıp soraydı belki onun vereceği bir cevap olurdu. Ne de olsa bunların her işi akil adamlar tarafından görülüyor. PKK konusunda danıştıkları akilleri ise ******** Apo...

202o olimpiyatlarına aday olan İstanbul'un en büyük rakibi olarak Tokyo gösteriliyormuş.

Bizim diplomasi uzmanı başbakanımız olaya el koymuş ve Japon başbakanına talimatı vermiş.

"Ayran milli içkimizdir".

Yok bu değildi...

"3. köprüyü yapın, Çamlıcaya cami dikin, onu içeri atın, basın herşeyi yazmasın"...

Ufff! adam o kadar çok alışmış ki her işi iki dudağıyla halletmeye hatları karıştırdım. Japon başbakana da demiş "siz daha önce yapmıştınız olimpiyat, şimdi kenara çekilin bize versinler"...

Şu zekaya, şu diplomasi örneğine, şu olimpiyatlara aday olmuş ülkesine güvenine, şu dik duruşa, şu kodum mu oturturum tavrına hele bir bakın. Ya bu % 50 seninle ne kadar gurur duysa azdır valla.

Şimdi bu hızla ben başbakandan aşağıdakileride bekliyorum.

* İran'a; Sizde doğalgaz çok nasıl olsa. Yıllık üretiminizin yarısını bize pompalayın hayrına.

* ABD 'ye; O kadar doları mezara mı götüreceksiniz? Şu bizim dış borçları sıfırlayıverin sevabına. Fetto'ya üfleteceğim sizi, ahirette mekanınız cennet olacak.

* AB'ye; Bizi de alın aranıza kıyamet mi kopar. Ha bir eksik ha bir fazla. Size Kasımpaşalı sözü etliye-sütlüye karışmayacağız. Bir köşede sizdenmiş gibi yapar, kendi içimizde ise ortaçağa yolculuğumuzu sürdürürüz.

Uzar gider...

Sahi Japon başbakan ne cevap vermiş biliyor musunuz?

"İstanbul bu olimpiyatları Hak ederse ilk alkışlayacak olan ben olacağım. Tokyo hak ederse hiç şüphem yok ki aynı şeyi sizde yaparsınız"...

Sen öyle zannet. Seni Silivri'ye postalamak için yüce Türk adaletini göreve çağırıp "tiz atın bunu içeri" talimatını verir, Aportta bekleyen savcılarımız da seni parçalar. Ayvayı yedin sen Japon.

"Hak" 'mış... Hadi oradan, hadi oradan glu glu dansçısı Japon seni.

Hafta sonu ve maçlar var. Spora da değineyim bari...

Yürü be Beşiktaş...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.