Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.13, 11:19   #19
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131277
Aldığı Teşekkür: 42661
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Ülkelere Göre Çay İçme Adetleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Kraliçe kısmı benim de ilgimi çekti. Karşılıklı çay içersek unutmayayım bari

Teşekkürler Liaaacım.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Sütlü nuriye yi biliyordum da sütlü çayı hiç duymamıştım.
Japonlar çayı hazırlarken içecek olanlar yorulmasın diye şekeri ve sütü de içine katıp öyle sunuyorlar galiba.

İngilizlerin çayı da güzel değil. Hani bir kraliçe ile oturup çay imkanı bulursam yüzüne diyeceğim. Gelsin bizim çaylardan içsin de çay neymiş görsün. Öyle birilerine bilmem ne ünvanları vermekla zaman harcamasın. En azından damak zevki, zevkin doruklarına çıkar.

Bir Ingiliz Kiralicesinle Cay icebilmek icin, simdilik geri bileti olmayan bir yere gitmen lazim.

Hem Hindistanlilar bile, Cayi pisirirken, sütüde icine katiyorlar, yani beraber kaynatiyorlar!.

Sütü anladimda, icindeki kilciklara iyice gicik oluyorum.

Himdistanlinin Davettiyesini aldigimda, onun icin Özel olarak cay yaptirip, kendilerine yaptiklari cayi geri yolluyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.