Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.13, 20:47   #1
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Akil Adam Uşşak; Bebek Katili Demeyin...

Sinirden elim ayağım titredi. Gazete haberini kopyalamak bile istemedim. Senin aklını da, senin bu aklını kullanıp akil ilan edeni de, senin ikna edeceklerini veya ettiklerini de... anlamam mümkün olmadı, olmayacak...

Lafa bakın ya...

"Malum örgütün liderini ve kurucusunu merkeze alan bir habercilik anlayışı, Kürt olmayanların duygularını tahrik eder. O kişi hakkında hal böyleyken, yıllardan beri süre gelen ve kullandığımız sıfatları kullanmanın bir anlamı yoktur. Bebek katili veya şudur budur gibi” (gazetelerden)

Siz kimsiniz be? Hangi hakla bir katili bu şekilde aklama yetkiniz var? İç anadolu bölgesi akil adamlar grubu sözcüsü Uşşak sana bu hakkı, yetkiyi kim verdi, nereden buldun? Kimlere uşaklık etmek adına kendini bu ülkenin insanlarının vicdanı ve adaleti yerine koyuyorsun? Sana birileri "Akil" dedi diye kendini gerçekten akıllı zannedip bu hakkı kendinde mi görüyorsun?

Uşşak "uşak" makamında açıklamalarına devam etmiş...

"
Bizim ülkemiz gibi kanlı kinli, geride 40 bin canın telef olduğu dönemde medyanın katkısı olmadan bu iş çözülemez" demiş. (Gazeteler)

Çok akıllı! Uşak, senin meşrebinden veya cinsinden olanlar için "Telef" sözcüğü çok rahat kullanılabilir ama o pusularda yitip giden Mehmetçik için bunu kullananı bu ülkenin insanının "öpmesi" gerekir. Umarım seni de öper! birileri.

Nasıl bir halk olduk, nasıl bir millet olduk bunları konuşturabiliyoruz, içimizde barındırabiliyoruz, ihanetlerinin ortamını kendi imkanlarımızı kullandırarak hazırlıyoruz?

Kullanılan sıfatlara takmış tüm açıklaması boyunca.

Okudukça ben de sıfata taktım ama kullanılanlara değil. Senin sıfatına...

Hem "akil" olan, hem de suratında taşıdığın hain sıfatına...

Küfür etmedim değil mi? İyi...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.