Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.05.13, 22:35   #8
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127783
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: İstanbul'dan Justin Bieber Geçti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Her yerde bi eleştiri, kıskançlığa gerek yok, çocuk yakışıklı, genç dinamik, seside güzel, dünya starı
Bu yaşta bu başarı tesadüf olamaz,
İstanbul'a gelmesi ise elbette ülkemiz adına olumlu etkisi olmuştur
Şimdi erkek olsam ''nesi yakışıklı bunun'' desem, kıskanıyor diyebilirsin belki ala'turka, ki o bile yersiz olur. Nesi yakışıklı bu ergenliğe yeni girmiş tıfılın?

Bu yaşta bu başarı elbette tesadüf. Amerika garip bir ülke. Ufacık kızların hayranlığı ile meşhur olmuş biri bu zibidi. Yaş ortalamasına bakarsan eğer 8 - 14 yaş arası hayran kitlesi. Birde kalkmış sahneye atılan oyuncaklara küsmüş, sahneyi terk etm tüysüz. Bir kere hayran kitlenin yaş ortalamasına bakacaksın, herhalde iç çamaşırı atacak değillerdi.

Okul çantalarından, defter kaplarına, kalem kutularından, kalem-silgi-kalemtıraş üstlerine kadar resimlerini basıyorlar. Ufacık çocuklara bu şımarığın reklamını yaptırıyorlar, ama fiyatlara bakınca da, reklam yaptırdıkları halde bayağı bir sokuşturuyorlar. Sonra da ortaya böylesine kaprisli, geldiği ülkenin kurallarına bile uymayan bir züppe çıkıyor.

Kurallar derken; Geldiği gün havalimanında polis kontrolünden geçmeden çıkmış, arabada oturup içeri girmemekte direnmiş. Bizim bir sanatçımız kolaysa gitsin Amerika'da havalimanından elini kolunu sallayarakpasaport kontrolünden geçmeden çıksın bakalım neler oluyor.

Ayyy, ne dolmuşum ben bu tipsize karşı ya, epey de bi kustum içimdekileri. Yemişim Justin'i.

Bana bu fırsatı verdiğin için çok teşekkür ediyorum Sevdacığım
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.