Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.13, 01:04   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Akil Adam Uşşak; Bebek Katili Demeyin...

A-Kil olarak adlandirilmis, sahislar, sadece Agizlarina Konani disariya cikartiyorlar!.

Tayyip artik zaten fazla olarak Türkiyenin temmellerini zedeledi, bu kaldirdigi Tozlar biraz yatissin, unutulsun diye, kendi agzindan degilde, bunlarin agizlarina koyduklarini, kusturtuyor.

Bunu Yutan 50% Zihniyette, sonunda Tayyibin degilde, ayaga kaldirdigi Komitenin düsünceleridir diye yutturmaya kalkicak, böylelikle bu Pislikten Kurtulmaya calisacak!.

Onun icin bu a-Killar´in agizlarina yerlestirilmisler sadece Piyasaya cikip, Agzina yerlestireni bir görmeye calisin!.

Herseyide agizlarina alan A-Killar bunu düsünsün, hangi ********in saksafonunu caldiklarini!.

Son 1 Mayistan sonra, acaba AKP´nin ayar attigi 19 Mayisla 29 Mayis´a yeniden Türkler Sahip cikip, Capulculara ders vericeklermi?, onu biraz merak ediyorum!.

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE!

Agzimi fazla acmiyorum, bunlara Bayrak aciyorum!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.