Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.05.13, 01:39   #19
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İstanbul'dan Justin Bieber Geçti

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Şimdi erkek olsam ''nesi yakışıklı bunun'' desem, kıskanıyor diyebilirsin belki ala'turka, ki o bile yersiz olur. Nesi yakışıklı bu ergenliğe yeni girmiş tıfılın?

Bu yaşta bu başarı elbette tesadüf. Amerika garip bir ülke. Ufacık kızların hayranlığı ile meşhur olmuş biri bu zibidi. Yaş ortalamasına bakarsan eğer 8 - 14 yaş arası hayran kitlesi. Birde kalkmış sahneye atılan oyuncaklara küsmüş, sahneyi terk etm tüysüz. Bir kere hayran kitlenin yaş ortalamasına bakacaksın, herhalde iç çamaşırı atacak değillerdi.

Okul çantalarından, defter kaplarına, kalem kutularından, kalem-silgi-kalemtıraş üstlerine kadar resimlerini basıyorlar. Ufacık çocuklara bu şımarığın reklamını yaptırıyorlar, ama fiyatlara bakınca da, reklam yaptırdıkları halde bayağı bir sokuşturuyorlar. Sonra da ortaya böylesine kaprisli, geldiği ülkenin kurallarına bile uymayan bir züppe çıkıyor.

Kurallar derken; Geldiği gün havalimanında polis kontrolünden geçmeden çıkmış, arabada oturup içeri girmemekte direnmiş. Bizim bir sanatçımız kolaysa gitsin Amerika'da havalimanından elini kolunu sallayarakpasaport kontrolünden geçmeden çıksın bakalım neler oluyor.

Ayyy, ne dolmuşum ben bu tipsize karşı ya, epey de bi kustum içimdekileri. Yemişim Justin'i.

Bana bu fırsatı verdiğin için çok teşekkür ediyorum Sevdacığım
Bu yorumlar duygularını kontrol edebilen bir yetişkine ait
Ya saf, temiz, hilesiz, duygularına hakim olamayan genç ergen kızların bakışı ne olacak,
ne kadar görmezden gelsekte bu bir realite değilmi

Ayrıca polis kontrolüne girmedi diyemi çocuğa bu kadar yüklendin
Dikkat ettim bu çocuğu bir genç erkekler birde yetişkin kızlar beğenmiyor
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.