Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.05.13, 12:14   #74
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5985
Mesajlar: 25,806
Ettiği Teşekkür: 100651
Aldığı Teşekkür: 141503
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları

(6 Mayıs - 12 Mayıs)
10 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek olan; Güneş tutulması sizleri finansal konularda temkinli olmanız için uyarıyor. Geçmişte takip edilmemiş ödemeler gün yüzüne çıkabilir birikmiş bir ödeme ile karşılaşabilirsiniz.. Fakat bu tutulmanın etkisi ile silkinip kendinize geleceksiniz ve kazanma azminiz yükselecek. İşinize dört elle sarılmanız gereken bir süreç. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız. Özel yaşamınızda ise eşinizle ciddi tartışmalar yaşayabilir günlerce devam edecek stresli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizden geldiği kadar sakin olmaya çalışarak hareket edin…Haftanın en dikkat çekici enerjisi burcunuzda yaşanacak Güneş tutulması ve ilişkileriniz. 25 Nisan’dan beri ilişkileri temsil eden horoskoplarınızdaki 7.nci evde gerçekleşen tutulmaların etkisi ilişkilerinizi etkilemeye devam ediyor. Evli Boğa’lar için zorlu zamanlar. Eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir, eşinizin haksız eleştirileri ve kendini haklı görerek sizin söylediklerinizi dikkate almayan davranışları ile karşılaşabilirsiniz. Siz ne kadar yapıcı davransanızda eşin öfkeli davranışları nasıl davranmanız gerektiğini bilememenize ve yıpranmanıza neden olabilir. Eş ya da sevgilinizin sizden sakladığı bir takım olaylar da yine bu süreçte gün yüzüne çıkabilir, eşinize olan güveniniz sarsılabilir. Sakin ve sabırlı davranın. 10 Mayısta burcunuzda gerçekleşecek Güneş tutulması belirsizlikleri kaosu netleştirecek ve siz gelişmeler doğrultusunda daha net kararlar alacak ve başarı ile uygulayacaksınız.
Haftanın ilk günleri yeni başlangıçlar ve kararlardan uzak durmalısınız. 10 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması iş ve eğitim hayatınızda olumlu gelişmeleri getirecek sizlere. Finansal anlamda rahatlamalar işlerinin yoluna girmesi ile rahat bir nefes alıp gideceğiniz yönü netleştirebileceksiniz. Yine bu dönemde terfi zam ya da yeni bir işe başlangıçta söz konusu olabilir. Kendi iç dünyanıza yöneleceğiniz, başkalarının dayatma ve baskılarından iç huzura kavuşacağınız keyifli zamanlar. Tadını çıkarın ve yapmak istediklerinizi hayata geçirmek için harekete geçin. Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu acelecilik ve birlikte iş yaptığınız insanlarla gireceğiniz sözlü tartışmalar olmalı.Gökyüzü uzun sure sonra yaşamınızı olumlu etkileri ile kuşatıyor adeta. Haftayı yüksek ve pozitif bir enerji ile karşılıyorsunuz. 10 Mayıs’ta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile yaşamınızda olumlu etkiler daha da fazla hareketlenmeye başlıyor. Fakat sizin tutumunuz ve hayata karşı duruşunuz bu olumlu etkileri yeterince iyi değerlendirip değerlendiremeyeceğinizi de belirleyecek, bunun bilinci ile hareket edin. İş ve eğitim hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar, zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaret bilgi deneyim gökyüzünün şifresi sizler için…
İş hayatınızın fazlası ile önem kazanacağı sorumluluk ve çalışma temponuzun artacağı bir hafta karşılıyor sizleri. 10 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması kariyerinizi temsil eden konularda etkili olacak ve geçmişte ektiğiniz tohumların meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. İşinizle ilgili girişimlerinizi, yatırımlarınızı bu dönemde gerçekleştirebilir kısa sürede olumlu sonuçlar elde ederek maddi manevi güzel gelişmeleri hızlandırabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Aslan’lar bu süreçte disiplinli çalışırsanız öğrenim hayatınızda çığır açabilirsiniz. Gökyüzünün sizler için şifresi ‘’DİSİPLİN’’ Yaşamınızın her alanında göstereceğiniz disiplin ve tutarlılık sizleri isteklerinize ulaşmada başarılı kılacak. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınızdan gelecek zararlara karşı dikkatli olmanız gereken bir hafta. Kiminle nerede ne konuştuğunuza çok dikkat edin..
Seçimlerinizi iyi belirleyebilirsiniz yaşamınızın olumsuz giden yanlarında yaşanacak hızla iyileşmeler yeni başlangıçlar bu dönemin sizleri hediyesidir. 10 Mayısta gerçekleşecek Boğa burcundaki Güneş tutulması yaşama bakış açınızda köklü bir değişim yaşatabilir sizlere. İş değişikliğine gidebilir daha önce yapmadığınız bir işe yatırım yapabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz. Kendinizle yüzleşmiş olmanın olumlu yansıması olacaktır bu etkiler. Maddi konularda ortaklıkları olan Başak’lar yeni fırsatlar, yeni imkanlar bulabilirler. Kontrolü karşı tarafa bırakmadan istek ve taleplerinizi ifade ederseniz sürekli gelir elde edeceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Korkularınız dünde kalsın siz bugüne cesaretle ilerleyin. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle seyahatler söz konusu olabilir.

Finansal konular ve iş hayatınızla ilgili önemli gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. 10 Mayısta gerçekleşecek Güneş tutulması bu konularla ilgilenmeniz için size sunulmuş harika bir fırsattır. Ödeme zorluğu çektiğiniz bir kredi, ssk ya da verginiz varsa yeniden yapılandırabilir dostlarınız aracılığı ile yeni finansal kaynaklar elde edebilirsiniz. İş hayatınızda yaşanan belirsizlikler sizleri yordu. Yaşanan Güneş tutulmasının etkisi ile her şey netleşiyor siz yeter ki karamsarlığı ve kaygılarınızı geri plana atın ve gelen şansı iyi değerlendirin.. Eğitim hayatı devam eden Terazi’ler imkansızlıklar yüzünden yaşadığınız sıkıntılar sizden yaşça büyük insanların sağlayacağı olumlu imkanlarla sona eriyor. İnanın çalışın ve kazanın. Özel yaşamınızda ise evli Terazi’ler eşinizin ailesinden kaynaklanan problemleri büyütmeden hareket ederseniz sonuçlar yıkıcı olmaz ama aksi yönde tartışmalara duygusal yaklaşımlarla karşılık verirseniz istenmeyen bitişler söz konusu olabilir dikkatli davranın.

Bu hafta sizler için en önemli etki karşıt burcunuz Boğa’da yaşanacak Güneş tutulması. Bu tutulma ilişkilerinizi evliliğinizi ve bu konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz etkileri harekete geçirecek. Siz sorunlu bir evliliğin içindeyseniz bu tutulma ile birlikte sorunlar içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Eş ya da sevgilinizin bencillikleri sizin yaptığınız fedakarlıkları yok sayarak hareket etmesi ipleri kopma noktasına taşıyabilir. Engel olmamalı akışa ayak uydurmalısınız. Ne bitirmek için ilk adımı atan taraf siz olun ne de devam etmek için eşinizden fazla mücadele edin. Hayatın akışına ve eşinizin tutumuna göre hareket etmek doğru olacaktır. Yine bu dönemde ayrıldığınız ve özlem duyduğunuz bir ilişki yeniden gündeminize gelebilir. Geçmişte yaptığınız davranışların olgunluğu ile aşka şans verin ki aşk size geri gelsin. Aşkı sadece yüreğinizde değil başınızın üstünde de taşımayı bilmelisiniz ki sizi hiç bırakmasın.


Gökyüzünün sizler için şifresi ’Kendine değer ver , kendini sev’’ Sizi üzen, yoran, kıran, zorlayan enerjilerle baş edebileceğiniz radikal kararlar alıp başarılı ile uyguyabileceğiniz özel bir dönem. 10 Mayısta gerçekleşecek Boğa burcundaki Güneş tutulması size adeta yeniden yapılandıracak güçlü etkilere sahip. Pek çok olumsuz alışkanlığınızı, arkadaşlığınızı, ilişkilerinizi yeniden yapılandıracak, kendi hayatınızın patronluğunu üstlenerek doğru seçimlerin getirdiği avantajları deneyimleyeceksiniz. Yemek yeme alışkanlığınızdan iş hayatınızdaki tutumunuza kadar pek çok konuda tavrınız, duruşunuz olumlu yönde değişecek. İş hayatınızda finansal anlamda verdiğiniz mücadelenin hakkını alacaksınız. Yatırımlar, yeni projeler bu sürecin getirileri arasında. Sezgilerinize güvenin ve bu konularda kararlarınızı bu doğrultuda alarak ilerleyin. Eğitim hayatı devam eden Yay’lar istediğiniz başarıyı elde edecek ve eğitim hayatınızın en keyifli sürecini geçireceksiniz. Evli Yay’lar; sizler de eşten kaynaklanan problemlerin ve sağlıkla ilgili konuların iyi yönde ilerlemesi ile rahatlayacaksınız.

Yaşamınızın önemli virajlarını alacağınız dikkatli olmanız ve seçimlerinizi ben merkezli yapmamanız gereken bir dönemdesiniz. 10 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması işinizle ilgili yeni arayışlar içine girmenize ve anlık heveslerle hareket etmenize sebep olabilir. Cazip görünen fırsatlar, bir arkadaşınızdan gelecek ortaklık teklifini tam da istediğiniz şey olarak düşünmenize sebep olabilir. Kısa vadede rahatlamaların rehaveti ile ilerleyen günlerde büyük bir hayal kırıklığı ve biten bir arkadaşlık ilişkisinin üzüntüsü ile tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu dönem çalışma arkadaşınız ya da ortağınızla gizli bir ilişki duygusal bir yakınlaşmanın getireceği sansasyonel etkilere de sebep olabilir. Her bakımdan dikkatli olmalı ve anlık kararların esiri olmadan hareket etmelisiniz. Evli ve ilişkisi devam eden Oğlak’lar eşinize karşı tutumunuz fazlası ile önem taşımakta… Kendinize adil davranmaz yaptıklarınızı sürekli doğru bulur ve sizi gerçekten seven ve değer veren insanların uyarılarını dikkate almazanız sonuçlarına katlanan da yine siz olursunuz.Ailevi hayatınız ve akrabalarınızla ilişkilerinizin gündemde olacağı bir hafta karşılıyor sizleri. 10 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, iş ve aile hayatınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabileceğinize ve mecburiyetlerden dolayı beklenmedik harcamalarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Aile bireyleri ile ortak değerlerde buluşamaz ve fikir ayrılıkları yaşarsanız finansal anlamda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Bu süre içinde dengeleri korumaya çalışmalı ve geçmişte yaşadığınız sıkıntıların tekrar etmemesi yönünde çabalamalısınız. İş hayatınızda şansınızın yükseldiği yaptığınız iş'te dikkat çekerek yeni teklifler alabileceğiniz zamanlardasınız. Zamanı iyi değerlendirir ve planlı hareket ederseniz aynı anda iki iş ya da proje ile ilgilenebilir ve bu sayede uzun zamandır hayalini kurduğunuz bir yatırımı kısa süre içinde gerçekleştirebilirsiniz…


Bu hafta gerek özel gerekse iş hayatınızda iletişime önem vermeli ve düşüncelerinizi her yerde tüm içtenliğinizle ifade etmelisiniz. 10 Mayısta Boğa burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması ile gerek aile gerek sosyal yaşamınızdaki ilişkileriniz ve ilişkilerinizde sizin yaklaşımlarınız önem kazanmakta. Susup sabırlı davrandığınız, sürekli haksızlığa uğradığınız konularda sesinizi yükseltin ve cesur davranın. Yeteneklerinizi ortaya koymak için hızlı hareket etmelisiniz. İdeallerinizi ve yaratıcı yönlerinizi ortaya koyun. Eleştirilmeyi, reddedilmeyi bir yana bırakın ve kendiniz olun. Olduğunuz gibi davranın. Göreceksiniz ki her şey olumlu yönde değişmeye başlayacak. Yine bu dönemde siz yeni bir ilişkinin arefesinde iseniz beklentilerinizi, arzularınızı ve duygularınızı ifade edin ve birlikte olduğunuz insandan da cesur davranmasını isteyin. Dürüst olmanın, kendinizi doğru söz ve tavırlarla ortaya koyabilmiş olmanın mükafatı aksın gelsin yaşamınıza. Sahip olduğunuz gücün farkına varmalı ve ortaya koymalısınız artık.


Astrolog Şenay Yange

__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.