Tekil Mesaj gösterimi
Eski 06.05.13, 18:38   #7
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1426
Ettiği Teşekkür: 29577
Aldığı Teşekkür: 32264
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: ‘Sakallı erkekler daha güvenilir’

O zaman neden çantalarına sarılıyorlar beni görünce hmm?
Neden önlerine geçince söyleniyorlar bazen kulak misafiri oluyorum "katilmidir?" diyen dersin.. "allahın hippisi şu kılığa bak" diyenmi dersin..(Hippi bana iltifat gibi geliyor artık)

Bazılarıda duyacağım şekilde söyleniyorlar cesaretmi buluyorlar nedir başka bir erkek olsa oracıkta küfür eder ama ben geçip gidiyorum..

Hele çocuklar...

(Çok değil 3 gün öncesi marketten bira stokumu alıyorum kasiyer kuyruğundayım hemen önümde bir anne ve çocuk var çocukta kız 4-5 yaşlarında var veya yok.. Kız bana baktıkça bende bakmıyorum tabi bir ara göz göze geldim ne olduysa o anda oldu küçük kız beni parmağınla göstererek "anne anne" diye sızlanmaya başladı.. Anneside durumu farkedince bana göz ucuyla baktığını hissettim ben tabi bakmıyorum başım öne eğik şapkamla göz temasını kapatmışım elimde biralar.. Kadın çocuğunu yanına alıp eşyalarını hızlıca poşetlere doldurdu ve gitti.. Dedim ahanda kafadan tacizci damgasını yedik.)

Bu anket yalanın önde gidenidir yani kanmayınız.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
12 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.