Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.05.13, 19:26   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131174
Aldığı Teşekkür: 42580
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 'Kadın car car konuşursa erkek de öldürür'

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster
Medya maymunu yalaka seni. Bunu insan yerine koyup dinleyenler var ona üzülüyorum.

Neden olmasinki?, baksana artik ******leri Evlerde kurmaya yol bile acmislar!.

Alıntı:
Kamuoyunda 'İslami yaşam koçu' olarak bilinen Sibel Üresin: Kadınlar car car konuştuğu için dayağı hak ediyor. Erkeğin eşini öldürmesinin suçlusu kadınlardır

Kamuoyunda İslami yaşam koçu olarak bilinen ve bazı açıklamalarıyla tepki çeken Sibel Üresin yine tartışılacak sözler sarf etti.

'Kocamın ikinci bir eş alması için müsade ettim', 'İmam nikahlı 2,3 ve 4. eş yasal olsun' ve “Kocama arkadaşımı tavsiye ettim” sözleriyle tepki çeken Sibel Üresin, yine tartışılacak sözlerle gündeme geldi.

Gördügümüze göre, Vergilerimizle Kurulan Camilere, VIP ****** Salonlari bile kurmuslar.

Bu durum sadece derin düsüncelere yol acmiyor.
Tayyiiiib, bu Aksam yemege geliyorum, Mesai yapmaya basla, nede olsa bunuda secmenlerine ödeteceksin!.

Söyle kurdugun Toplum evini bir Ziyarette bulunayim.

Yanlis anlasilmasin!, Ironinin ne oldugunu biliyormuydunuz?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.