Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.05.13, 17:45   #43
Smyrna
Okunuşu: Simirna

Smyrna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 625
Ettiği Teşekkür: 37276
Aldığı Teşekkür: 38692
Rep Derecesi : Smyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzelSmyrna gerçekten güzel
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart Cevap: FG İzmir Buluşması ve Erkan Gürkan İzmir Resim Sergisi

Sonuçta ben ve İzmir'den bir kaç kişi bu sergiye gidecek. Şehir dışından da gelebilecek olanlar zaten belirtiyor durumu. O nedenle gelmek isteyen herkesi elimizden geldiğince ağırlarız.

Ama bunu İstanbul'daki gibi bir organizasyon olarak düşünmemek lazım. Hem henüz yaz tatiline girilmemesi hem de İstanbul toplantısının üzerinden daha çok az zaman geçmesi katılımı azaltıyor.

Şimdilik sergiye katılan arkadaşlarla sergi salonunda toplanmayı sergiden sonra da yakınlık bakımından tercih edeceğimiz Kordon'da biraz keyif yapmayı (yemek, çay-kahve vs. neye karar verilirse) uygun görüyorum ben.

Yazın sonlarına doğru tatil programlarını buna göre ayarlayabilecekler için daha güneyde (Marmaris, Fethiye, Kalkan) bir toplaşma ayarlanabilir diye düşünüyorum.