Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.13, 02:21   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39600
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Karakolda kadına dayak davasında doktor ve iki polise beraat

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
O polisler biraz akıllı olsaydı, kendileri yargılanmaz, birahanelerde yasak olmasına rağmen kons. yapan o kadın yargılanırdı. Muhtemelen hem bu suçtan, hem de polislere mukavemet, tehdit ve hakaret suçlarından ceza alırdı..

İşte, sinirlere hakim olmak gerek. Küfür yiyip, karşılık vermeyeceksin, hatta tokat da yiyebilirsin.

Olayı baştan sona iyi biliyorum.

Kamera olmayan yerde o kadının ağzını burnunu kırmak gerekirdi aslında..

Ben pek anlamadım ama diyelim ki kadın kons. (konsumatrislik anlıyorum) olsun. Kocası var kadının; evli bir kadın yani. Hani evli olmasına rağmen konsumatrislik yapıyorsa, hatta polislere küfür ediyor, tükürüyorsa bile polisin elindeki ve elleri kolları bağlı bir kadına bu şekilde girişmesini çok çirkin buluyorum. Baskına gitmişler. Milletin yatak odasına, hatta nerdeyse donunun içine bile kamera yerleştiren o polisler (son siyasi davaları hatırlayın, Baykal dahil) , baskında neden kamera kullanmamışlar? Tüm kameralar muhaliflere mi yerleştirilmiş de boş kamera kalmamış?

O kadın bence fahişe bile olabilir. Hatta rezillik de yapabilir. Ama polisin gözaltına aldığı bir kadına iki erkek girişip, elleri bağlıyken böyle şamarlar atma, yumruklar atma, hatta yerde yatarken tekmeleme kakkı yoktur.

Olmaz yani... Ben kadın olsam mesela; o kadını döven polislerin karısı olsam... O polis olacak kocayı anında boşardım! Polisin görevi saldırganı eşek sudan gelene kadar dövmek, işkence yapmak değil, onu tutup, kelepçeleyip, o eylemi yapamaz hale getirmektir. Polis yere yatırdığı, kollarını bağladığı bir insana vurmaya başladığı anda suç işlemeye başlamıştır. Polis savunmasız bir insana şiddet uygulayamaz. Hele ki kadına asla...