Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.13, 02:39   #5
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Karakolda Kadına Dayak Davasında Doktor ve İki Polise Beraat

Bilmiyorum ama ben ifrit oluyorum bunlara... Mesela 1 Mayıs' da İstanbul' da olaylar çıktığında polisler bir lokantada oturan evli çiftin erkeğini de karısının önünde sebepsiz yere tokatlamış, dövmüşlerdi.

Bu kadının kocası var ve resimde de videoda da görülüyor. Hadi bekar olsun ve konsumatrislik yapıyor olsun. Hadi polise küfür etmiş, tükürmüş olsun. Polis kadının bu eylemlerinden davacı olma hakkına sahip ama asla o kadını etkisiz hale getirmek yerine elleri, kolları bağlıyken 2 kişi tepesine binip, yerlerde süründürme, tekme, yumruk girişme ve resmen elleri bağlıyken zulmetme hakkına sahip değiller.

Polis bunlar yahu... Kadın mukavemet ediyorsa davacı ol. Ama elleri, kolları bağlı bir kadına vurulmaz. Bırakın polis olmayı, normal bir erkek bile ellerini, kollarını bağladığı bir kadına bir başka erkekle bu şekilde girişebiliyorsa ben onlar ancak soğan erkeği derim.