Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.05.13, 16:14   #7
Sevda
Dönersen Islık Çal..

Sevda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 808
Ettiği Teşekkür: 29944
Aldığı Teşekkür: 35283
Rep Derecesi : Sevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardırSevda şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Melek Gibi
Standart Cevap: Nokia Lumia 928 ile iPhone 5 ve Galaxy S3'ün Kamera Karşılaştırması

Nokia'nın kullanmadığım model telefonu kalmamıştır sanırım. Kamerasından tutun, diğer bütün parçalarına kadar Samsung'dan çok daha kaliteli materyaller kullandığı bir gerçek.

Nokia telefonum 8MP kamerası ile muhteşem resimler çekiyordu, çok memnundum. Sonra Samsung S2 kullanmaya başladım, aynı megapixel kamera onda da var ama resimleri kırmızı kırmızı çekiyor.

Öyle çok fazla resim vs çekmediğim için benim için sorun değil, fakat pek çok başka kullanıcının bundan rahatsız olduğunu biliyorum. S3 ya da S4 nasıldır bilemem ama çok farklı olduğunuda düşünmüyorum.

Uzun lafın kısası Nokia'nın kameraları daha kaliteli çekimler yapıyor
Sevda isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Sevda'in Mesajına Teşekkür Etti.