Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.05.13, 22:36   #16
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29579
Aldığı Teşekkür: 32296
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: RTÜK, patlamalara ilişkin yayın yasağı kararı alındığını bildirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Suclu aramak istiyorsan, Gladio B´nin Parcasi olmus AKP´de sucu ara!.

Cumhuriyet savcilari bakalim AKP´ye karsi ne zaman Faaliyete gecicek?.

Yoksa Tüm Cumhuriyet savcilarinidami burada degistirmeye basardilar?.
Ben korkuyorum abi..

Bugün o ölenlerin başına gelenlerden sonra biz bu kadar tepkisiz kalabiliyorsak, aynı şeyin yarın başımıza gelmeyeceğinin bir garantisimi var? Düşünsene sevdiğini böyle bir olayda kaybediyorsun.. Bunu istermisin? yoksa bunlar başa gelmeden önce sokağa çıkıp meclisi alaşağı edip bütün bunlara son vermek mi istersin?

Elbette hepimiz bunlara son vermek isteriz..

Sistem maalesef insanları öyle bir hipnotize etmişki bombanın patlayacağı günü bile iyi ayarlar olmuş çünkü ertesi gün maç var? millet maçla oturup kalkacak ve bu olayı unutacak.. Ben şu an resmen futbolun ne kadar uyuşturucu etkisi yarattığını farkediyorum gerek tweetlere bakıyorum gerekse buraya yada diğer forumlara..

Ben suçlu aramıyorum yada burdaki canlarımıda suçlu olarak göstermiyorum. Sadece bu kadar duyarsızlaştırılmamıza kızıyorum..Çünkü bunu büyük eller yaptı ve ben bu büyük elleri şu an kesmek istiyorum..

İnsanlığa olan inancım yavaş yavaş kayboluyor. Potansiyel bir terörist sanırım böyle yetişiyor. Yada katil herneyse.. Sonumda muhtemelen böyle olacak..

Bundan korkuyorum.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.