Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.13, 01:42   #12
Duayen
Huysuz ve Tatlı Kadın

Duayen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 198
Ettiği Teşekkür: 53769
Aldığı Teşekkür: 26079
Rep Derecesi : Duayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisiDuayen muhteşem birisi
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türkiye ve Dünyanın En Uzun Yaşayan Kişilerinden Biri - Zaro Ağa

İlginç bir hayat hikayesi. Bu kadar uzun bir yaşamak iyimidir yoksa kötümüdür diye düşünüyor insan. Merak edip birazda netten araştırdım Zaro ağayı..

Beslenmesinin yanı sıra hayata pozitif bakmayıda bilen bir insanmış.
Amerikadan aldığı bir mektup çok hoşuma gitti..

"Güzel Zaro Ağa. Beni çok iyi hatırlarsınız. Ben madam Hartman. Bir de Nelly isminde bir arkadaşım vardı biliyorsunuz. Buradayken Nelly size izdivaç teklif etmişti. Nelly mutlaka sizinle evlenmek niyetinde. Bunun için hemen Amerika'ya gelmenizi istiyoruz. Bütün seyahat masrafları bana aittir. Balayı masraflarını da ben göreceğim. Aziz Zaro... Seni bir an önce aramızda görmek istiyoruz. Çabuk gel ve eskisi gibi bizimle güzel güzel dans et. Gelip gelmeyeceğini hemen bize bildir. Sana lazım olan parayı derhal gönderelim. Nelly de sana ayrıca mektup yazacak. Good bye şeker Zaro..."

Adam dolu dolu yaşamış onca yılı..
Allah herkese sağlıklı uzun ömürler nasip etsin
Güzel bir konuydu Lalecim teşekkürler
Duayen isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Duayen'in Mesajına Teşekkür Etti.