Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.13, 15:39   #75
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6015
Mesajlar: 25,877
Ettiği Teşekkür: 100820
Aldığı Teşekkür: 141720
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


H
aftalık Burç Yorumları


(13 Mayıs - 19 Mayıs)Gökyüzünün bu hafta sizler için şifresi ‘’ İSTİKRAR’’ Yaşadıklarınıza isyan etmek yerine mücadele etmelisiniz. Deneyimlediğiniz olayların size yeni kapılar yeni başlangıçlar getirdiğini fark etmeli değişime ayak uydurup talihsizlik olarak nitelendirdiğiniz konuların sizi yükseltecek enerjiler olduğunu fark etmelisiniz artık. İş hayatınızda mücadeleci yönünüzü ortaya koyun ve fikirlerinizin arkasında istikrarlı bir şekilde durun. Maddi konularda yaşanacak gelişmeler sizleri rahatlatacak. Özel yaşamınızda ise fedakarlığınızın sınırlarını belirlemeniz ve her şeyden once kendinizi düşünerek hareket etmeniz yaşanan sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayacak.Gökyüzü hafta boyunca düşüncelerinizin netleşerek kendinize olan güveninizin yükseleceğine işaret etmekte. Geçen hafta burcunuzda gerçekleşen Güneş tutulmasının yarattığı gerginliklerden uzaklaşıyor yaşamınızda ki kaosun belirsizliklerin yorucu enerjilerin üzerine gitmeye başlıyorsunuz. Korkularınızı üzerinizde kurulan baskı ve haksızlıklara karşı tüm gücünüzle karşı koyarak etrafınıza örülmüş negatif bariyerleri deyim yerinde ise yıkıp geçeceğiniz çok özel bir dönem. Hayatınızın kontrolünü ele alıyorsunuz. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda kendinizi çalışkanlığınızla fark ettirecek ve çevrenizde bulunan hemen herkesin desteğini alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise süpriz gelişmeler yaşanabilir….

Gökyüzü haftanın ilk günlerinde sağlığınıza her zamankinden daha fazla önem vermeniz gerektiği yönünde uyarıyor sizleri. Aşırı stress ve yorgunluk bedeninizin zayıf düşmesine sebep olabilir. Bu hafta risk taşıyan işlerden finansal alışverişlerden yatırımlardan uzak durmanızda fayda var. Haftanın ilerleyen günleri ile birlikte dostlarınız aracılığı ile daha uygun yatırım imkanları ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta evli İkizler eşten gelecek şanslar süprizler söz konusu olabilir. Yeni bir ev yada araba gibi. Ailevi ilişkilerinizin güçlendiği bu özel zamanları iyi değerlendirin. İletişime önem vermeniz ve kendinizi doğru sözlerle ifade eden tavrınız aşılmaz sandığınız pek çok problemi çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkiz’ler iş ve eğitim hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir duygusal anlamda ruhunuzu okşayacak güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Bu hafta sağlık sorunları olan Yengeç’ler olumlu haberlerle sevinecekler. İş ve özel hayatınızda ortak işler yapıyorsanız birlikte olduğunuz insanın yeterli özeni göstermemesinden kaynaklanan problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde bilgi ve tecrübenizi ortaya koyun duygularınızla değil aklınızla hareket edin. Sonunda kazanan siz olacaksınız. Haftanın son günleri yatırımlar için oldukça uygundur. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç’ler hafta boyunca gezegensel enerjilerin etkisi ile yeni insanlar tanıyabilir ve keyif alacağınız sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Gökyüzü haftanın ilk 3 günü arkadaşlık ilişkilerinizde çok dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Zamanında güvenip sırrınızı paylaştığınız bir arkadaşınızın sırrınızı deşifre etmesi ile zor durumda kalabilirsiniz. İş eğitim sosyal ve özel yaşamınızda karar alırken tek taraflı düşünmemeye yaşadıklarınızı adil bir şekilde değerlendirmeye özen gösterin. Kimsenin üzerinizde baskı kurmasına izin vermeden yüreğinizin sesine kulak vererek kararlar alın. Ne kadar adil olursanız o kadar olumlu sonuçlar alırsınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle ilişkinizi daha sıcak bir hale getirmek sizing elinizde.


Hafta boyunca duygularınızı özgür bırakın ve hiç bir konuda kendinizi kısıtlamadan korkmadan hareket edin. İş hayatınızda haftanın son günleri dikkat gerektiren bir isle ilgileniyorsanız mesai arkadaşlarınızın dikkatinizi dağıtması sonucu büyük bir hata yapmanıza sebep olabilecek etkilerle karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Siz hem iş hem de özel yaşamınızda mücadelenizi yapın yıkmak kolay yapmak her zaman zordur. Sizler Zodyak’ın en sabırlı ve dürüst insanlarındansınız…. Zor da olsa sabredin sabır kilitli kapıları açan kutsal bir anahtardır. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmeler yeni başlangıçlar ve dargınlıkların son bulması ile mutluluk enerjisinin hakim olduğu bir haftadasınız…
Gökyüzü hafta boyunca aceleciliğinizden kaynaklanacak olumsuz durumlara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Acele işe şeytan karışır ata sözünden hareket ederek dikkatli davranın. İş hayatın olan Terazi’ler haksızlıklara karşı hakkınızı arayacağınız fırsatlar söz konusu. Sıranın size gelmesini beklemeden girişimci davranın ve hakkınız olanı almak için ilk adımı atan taraf siz olun. Fakat bunu yaparken sert tartışmaların merkezinde kalabilir birden fazla insanın üzerinize gelmesi ile yaşayacağınız stresle geri çekilme kararını düşünebilirsiniz. Sadece düşünün ve sakın geri adım atmayın! Hiç bir savaştan yara almadan GALİP gelemezsiniz! Özel yaşamınızda ise eşinizle problemler yaşıyorsanız hafta boyunca sessizliğe bürünün ve tartışmalardan uzak durun eşiniz tartışma ortamı yaratsa bile! Bekar Terazi’ler sizlerde sevgilinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara bağlı kırgınlıklar yaşayabilirsiniz.

ökyüzü hafta boyunca yaşamınızın hemen her noktasında istikrar sağlarken yakın çevrenizde yaşanan karmaşanın sizleri de zorlayacağına işaret ediyor. Dışardan gelen etkilerle zorlanabilirsiniz. Mümkün mertebe buna sebep olan kişi ya da kişilerle ikili diyalog içine girmemeye özen gösterin. İş hayatınızda haftanın ilk günleri alacağınız tekliflere karşı sıcak bakmamalı ve anlık kararlar almaktan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise devam eden ilişkinizde duygusal bağınızın artacağı birbirinizi çok daha iyi tamamlayacağınız zamanlardasınız. Kalbinizin sesini dinlerseniz doğru kararlar alıp aşkı yücelteceksiniz. Bekar Akrep’ler haftanın ilerleyen günleri tanıyacağınız yeni insanlardan biri kalbinizi çalabilir…

Gökyüzü haftanın ilk günleri beklenmedik ödemeler yüzünden zorlanabileceğinize işaret etmekte. Hafta boyunca alım satımlar ve yatırımlar için acele etmeyin ve beklemede kalın.. İş hayatınızda ise çalışma arkadaşlarınızın uyarılarını dikkate alın ve uyumlu davranın. Kariyerinizde önemli bir sıçrayış yaşanabilir ve çalışma arkadaşlarınıza verdiğiniz değerin mükafatını yükselerek deneyimleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise arkadaşlık ilişkilerinizin güçlendiği onlar arasında popülaritenizin yükseldiği bir haftadasınız. Gerçek dostlara sahip olmanın olumlu etkileri yaşamınıza kısa sure içinde yansıyacaktır. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır hayatınızda kimse yoksa yaşamınızı renklendirecek sizi sevgisi ile sarıp yüzünüze gülücükler getirecek o özel insanla tanışabilirsiniz…

Kendinize değer vermeyi her olumsuz sözden etkilenerek ruhsal dengenizi bozmamayı öğrenmelisiniz. Bu hayat sizin! Pozitif düşünün kendinize hedefler belirleyin ve peşinden gidin. İş ve özel yaşamınızda değiştirmeniz gereken alışkanlıklarınız için harekete geçmenin tam zamanı. Uzun süredir devam eden ve bir türlü huzurlu olamadığınız bir beraberlik içindeyseniz huzuru bulmak için kararlar almalı ve uygulamalısınız. Aşka huzur katmak fedakarlık gerektirir öyleyse ne duruyorsunuz çabanızı aşk için harcayın… İş hayatınızda plan ve projelerinizin destek görerek istediğiniz kitlelere ulaşabileceğiniz bu şanslı günü iyi değerlendirin.Hafta boyunca duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanır hemde pek çok olumsuz olayın zararından korunmuş olursunuz. Yakın çevrenizdeki insanlar duygusallığnızdan dfaydalanmaya kalkabilirler. Yaşınız ve konumunuz ne olursa olsun, Özellikle maddi konularda duygusal düşünmek; ruh halinizden kaynaklanan ani kararlar vermek veya dikkatsiz davranmak; sizlere sadece maddi manevi kayıplar yaşatacaktır. Farkında olmadan yakın çevreninizin olumsuz etkisinin çemberi içine girdiğinizi anlayacak ve kendinizi baskı altında tutuluyor gibi hissedeceksiniz. Hani bir söz vardır. “Doğru zaman. Doğru yer. Doğru insan.” diye; Hafta boyunca madalyonun saklı yönünü keşfetmiş olsanızda duygusal geçişlerinizin etkisi ile fevri davranışlardan uzak durmanız hayrınıza olacaktır.
Gökyüzü bugün hedeflerinizle alakalı konularda beraber çalıştığınız insanların tavır ve davranışları sebebi ile yavaşlama ve durgunluklar oluşabileceğine işaret etmekte. İç dünyanızda bazı konuları gözden geçirebilirsiniz. Bu durgunluk Eksiklerin tamamlanması ve gözlemde bulunulması açısından yararlıdır. Moralinizi bozmadan ne istediğinizin bilinciyle hareket etmeniz size hak ettiğiniz başarıyı da beraberinde getirecektir. Bugün araç kullanırken her zamankinden daha dikkatli olmanız olası problemlerin önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanan sorunların ilişkiniz üzerinde karabulutlar gibi dolaşmasını istemiyorsanız duygu ve düşüncelerinizi sevdiğiniz insanla paylaşmalı bu ilişkiyi devam ettirmek istiyorsanız birlikte hareket ederek var olan zorlukları aşmalısınız. Bekar Balık’lar bugün rastlantılar aşk hayatınızı renklendirebilir.

Astrolog Şenay Yange
__________________


Canan isimli Üye şimdilik offline konumundadır  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.