Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.13, 19:33   #2
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Sporda Terör!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi PRoFessoR Mesajı göster

"Bir ülkede tribünlerden cıkan ses,savasta olen mazlumların sesınden fazlaysa,futbol afyondur."
Ülkemiz de dahil olmak uzere bir çok ülkede ne yazıkki ,futbol bir çeşit afyon olarak görülmekte insanları sorunlardan uzaklaştırmak için kullanılan bir araç .

İnsanlar hayatlarını kaybetmiş ,ocaklar sönmüş kimsenin umurunda değil ,bu olay ilk değil ,böyle devam ederse de son olmayacak .

Futbol yüzünden bir kaç yıl once BJK li bir genç olduruldu ,peki sonuç ne oldu koca bir hiç .

İster maçtan önce ister maçtan sonra olayların çıkabileceği herkesçe biliniyordu ,butun hafta boyunca medya bile bile ortalığı gerdi ,sonucun hiç bir anlam taşımadığı bir maç iken öyle bir hale getirildiki sanki ölüm kalım maçı .

Oyuncular doğal olarak oyun içinde tepki verdiler ve kurallara gore de cezalandırılacaklar .

Peki ya günlerce ortalığı bile bile gerenlere ,bu olaylara çanak tutanlara ne olucak .

Hiç bir şey ,köşe yazılarında veya tv programlarında yalancıktan goz yaşı döküp ah vah edip unutacaklar .

Sporun hangi dalında olursa olsun bu tarz olaylara en agır cezalar verilmedikçe bu gibi uzucu olaylar yine olacaktır .

İbreti alem için bu genci öldüren kişiye en agır ceza verilmeliki ,bundan sonra hiç kimse bırakın birini oldurmeyi ,bir fiske dahi atmayı aklından dahi geçirememeli .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.