Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.05.13, 19:39   #26
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: RTÜK, patlamalara ilişkin yayın yasağı kararı alındığını bildirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Damon Mesajı göster
Megan dikkat edersen neden yasaklandıklarını daha iyi anlarsın, Erdoğan istifa diye bağırıyorlar, olay günü kameralara vatandaşlar küfrediyordu, başbakana yönelik.

Bunlar hep oy kaybetmesine sebep olacağı için yayın yasağı kondu.

Yani toplumun belli kesimi olumsuz etkilenmesin, insan yüreği kaldıramaz bu görüntüleri ... bla bla ... gibi sebeplerle değil.

Toplumun zihinsel ve ruhsal gelişimi umurlarında değil ki.

Benim önerim sadece bu olayla sınırlı değil ,gereksiz yere yapılan verilen bir çok olay var .Her şeyi en ince detayına kadar medayada gözler onuyne serip ,güvenlik güçlerinin yaptıkları operasyonları etkileyip bazı kişilerin yakalanmaktan kurtulamalarını sağlamaktan ne gibi bir çıkarları olabilir anlayamıyorum .

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Megan'in Mesajına Teşekkür Etti.