Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.13, 01:58   #36
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131036
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selam (BJK Cadısı)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Her ne kadar isminde cadı olsa da, gördüğüm kadarıyla uyumlu ve mülayimsin. Bu çok iyi..

Bjk Cadısı, gel sen beni dinle. Kullanıcı adın hiç güzel durmuyor. Ya Türkçe karakter ile değiştirelim, ya da başka bir kullanıcı adı bulup bana bildir, değiştireyim..

Ondan sonra, sana burada karada ölüm yok... (Sadece karada ona göre hee..)
He yaa Elektronik postada isimle karsilastigimda, acaba neymis bu diye Fal bile bakmaya kalkmistim..

Bunu beceremedinen bir Forum Gerceklerin sayfasinda incelemeye ciktimki, ne cenesi düsükmüs.
Bir günde bu kadar paylasim yaptigina göre, ya daktülo olabilir diye düsüncelere bile kapildim.

Heya neydi konu?.

Hosgeldin Daktilo, ay pardon BJK Cadisi.

He yaa hemen sahip cikmis.

En iyisi hemen kirisi kirayim burada.

Yaa BJK´yi anladik, Cadiyida anladikta, daha fazla özel bilgi vermeyi düsünmüyormusun?, mesela Türkiyedemisin, hangi ucundansin?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.