Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.13, 07:55   #1
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Amkerikanin Cocuk Tecavüzcü Askerlerinle Basi belada!.

Gecen günler Yandas Medyada gözüme carpan yazida, Savas alanlarindan yeniden Memleketlerine dönen Askerlerle Amerikanin basi belada oldugunu okumustum.

Burada Yandas Medyalardan paylasimlar yasak oldugu icin Paylasamamis, Erdogan Amerikada oldugu icin Amerikaninda gözüne batan Habere Sansür konuldugunun kanisina vardim.

Afganistanda, Irakta, Libyada Tecavüzlerinle mesrulasan orduyu nasil tasmaya alabileceklerini düsünen Amerika ne yapicagini bilemiyor, böylelikle yeniden Askerlerini Savas alanina nasil yollayabilirim diye kafasini kurcaliyor.

Halbuki matrak oldugu kadarda kolay bir durum!.

Bati Avrupa Ülkelerinde Dogum sayilarinin düsmesinle, Katolik Cocuk Tecavüzcü Kulübüde bunda birsey degistiremeyip, Fransada Escinsellerin evlenmesinin yolunuda actiktan sonra, acaba Cocuklar nasil yeniden yapilacak diye düsüncelere kapildim.

Böylelikle Tecavüzlerle bilincli olan Askerler, burada Avrupa ülkelerine gönderebilinir, Böylelikle Merkelde cabuk bir karar araya sokabilir diye düsünmeye basladim.

Bu Sefer silahla donatilan Amerikan Askerleri, Viyagrayla donatilmaya baslanabilir!.

Garantide verebilirimki, burada Alman Disisleri Bakanida sicak bakar.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti