Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.13, 11:34   #62
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1429
Ettiği Teşekkür: 29585
Aldığı Teşekkür: 32399
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: 19 Mayıs 1919 Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

Elbette bayramlar kutlamak içindir katılıyorum..

Ama ülkenin adım adım dini düzene sürüklendiği şu günlerde bayram kutlamak ne bileyim abes geliyor..

Bu milletin bayram kutlamaktan ve bayrak sallamaktan öte daha önemli işleri olmalı..

Mesela meydanlara çıkıp meclise yürümek gibi.. O meclistekileri tek tek dışarı atmak gibi..

Bugün toplananların meclise yürüyeceğini bilsem kendi canımı düşünmem sopamı kaptığım gibi ön saflarda olurum.. Ne yapacaklar? Kendi milletine kurşunmu sıktıracak bu devlet sıkıyosa yapsın..

Bizim bayram kutlamamız goya onlara mesaj vermemiz yine verdiğimizle kalacak.. Derin Düzenden direktifler alan bir iktidar ve aynı yolu izleyip bu güdüme giren bundan nemalanmak isteyen ve tıpkı iktidarda ki parti gibi hayallerle yaşayan bir muhalefet var bu mecliste.. Biri dincileri öbürü cumhuriyetçileri, kullanıyor hangisine inanalım?

Kısacası zaman isyan vakti kaos vaktidir bayram kutlama vakti değildir. Aksine bu dini düzen an be an kapımıza kadar gelecek ve biz hiçbirşey yapamayacağız.

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.