Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.05.13, 14:35   #37
Bjk Cadısı
ĐoяuKŁάяά δε√đάŁάиđłм

Bjk Cadısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 4
Ettiği Teşekkür: 206
Aldığı Teşekkür: 708
Rep Derecesi : Bjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerdeBjk Cadısı Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Selam (BJK Cadısı)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi M.Özen Mesajı göster
Beşiktaşlı olsun da çamurdan olsun, hoş geldin

Oo ;d Bir Bjk li daha Mıtlı oldum yine Ayrıca hoşbuldum kiiiiiiiiiiiiiiii

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Her ne kadar isminde cadı olsa da, gördüğüm kadarıyla uyumlu ve mülayimsin. Bu çok iyi..

Bjk Cadısı, gel sen beni dinle. Kullanıcı adın hiç güzel durmuyor. Ya Türkçe karakter ile değiştirelim, ya da başka bir kullanıcı adı bulup bana bildir, değiştireyim..

Ondan sonra, sana burada karada ölüm yok... (Sadece karada ona göre hee..)
Hayatımda ilk kez biri bana mülayim dedi Real bu tespitten sonra sana da hiç bir şekilde ölüm yok destekçinim daima zaten bende uyuz oldum kullanıcı adıma ( kıvırma modu ) değişelim sizi mi kırcam ama başındaki ' « ' ve sonundaki kalsın ((( » Bjk Cadısı « olabilir yaniii ama sıkılırsam tekrar değişir misin kullanıcı adımı ;D ( ne fenayım anlaşma yapmadan tamam demiyorum nihahahah )

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Basakca Mesajı göster
Hoş geldin Bjk Cadısı.

Eee bende hoşgeldim dimi.

Hoşgeldin Başakca Teşekkür ederim bende hoşgeldim ;d

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
He yaa Elektronik postada isimle karsilastigimda, acaba neymis bu diye Fal bile bakmaya kalkmistim..

Bunu beceremedinen bir Forum Gerceklerin sayfasinda incelemeye ciktimki, ne cenesi düsükmüs.
Bir günde bu kadar paylasim yaptigina göre, ya daktülo olabilir diye düsüncelere bile kapildim.

Heya neydi konu?.

Hosgeldin Daktilo, ay pardon BJK Cadisi.

He yaa hemen sahip cikmis.

En iyisi hemen kirisi kirayim burada.

Yaa BJK´yi anladik, Cadiyida anladikta, daha fazla özel bilgi vermeyi düsünmüyormusun?, mesela Türkiyedemisin, hangi ucundansin?.
Kuru bir tanıtım mesajı vermişim haklısınız Bu arada insalıkarayan nicki çok değişik geldi beğendiğim nickler arasında yerini aldı kendimi en kısa zaman dilimi içerisinde tanıtmayı düşünüyorum. Ama birşeylerden başlayayım. İsmim Serap. İstanbul da yaşıyorum. 23 yaşındayım. Hem okuyorum ( son senem ) hem de çalışıyorum. Beşiktaş lı doğduk öyle öleceğiz. Burcum Aslan ama , her insanla anlaşırım. Aşırı sıcak kanlıyım. Sinir ya da öfke durumum anlıktır. Gelelim daktilo konusuna tşk ederim iltifat olarak kabul ediyorum ;D bölümüm olduğundan sanıyorum, bakmadan ve hızlı klavye kullanırım