Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.13, 04:15   #24
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131072
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Merhaba (Chive)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Chive Mesajı göster
Kısaca kendimden bahsedeyim.
21 yaşındayım Mersin Üniversitesinde Bilgisayar Bölümü okuyorum. Mersinde yaşıyorum.Bilgisayar başında vakit öldürmeyi seviyorum. Biraz içine kapanığım. Yani asosyalim. Müzik dinlemeyi severim.
Orta düzeyde "pascal","C","vb.net","php","photoshop","dreamweav er,"coreldraw" biliyorum. Şimdilik bu kadar olsun. Sormak istediğiniz bir şey olursa cevaplarım.
Tekrardan hoş buldum.
Biraz icine kapali oldugunu, Cevren sana öyle hissettiriyor, bunda gercek sorun yasiyorsan tam Arkadas olabiliriz.

Bilgisayar üzerine calismalarin Cok iyi, tebrik ederim!.

Bilgisayar Sapigi olarak benide ayni Kulübe alabilirsin.

Hardware üzerine bunlari kendim topluyorum.

Software üzerine bilgilendirmeye basliyabilirsin.

Kullandigim Programlar Win XP-Pro, Win Vista Ulti32/64 Bit, Win7 Ulti 64 Bit.

Büyük Bilgisayar, 9 Tera Hardiske ulasti, 24 Gig Ramda simdilik.

Anakarti degistirmeye düsünürsem, simdilik 128 Gig Ramli MSI Bing Bang II´yi düsünebilirim.

Sadece daha gecen sene son Bilgisayarimi topladigim icin, bu birkac sene daha dayanmasi lazim.

Eger Bilgi gerektirirse Sormaya hic utanma, yardim edebilirsek, bizde Mutlu oluruz!.

1997/8 senelerinde Adana, Tarsus, Mersin, Kizkalesi tarflarini gezmistim.

Adanadaki Uniyi Ziyaret ettigimde, Uzun saclarimi gören Sekreter, yeni bilgisayarlar geldi diye, beni Bilgisayar Teknisyeni oldugumu bile zannetmisti.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.