Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.05.13, 12:28   #77
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 6010
Mesajlar: 25,870
Ettiği Teşekkür: 100801
Aldığı Teşekkür: 141703
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


H
aftalık Burç Yorumları


(20 Mayıs - 26 Mayıs)Geçen hafta yaşadıklarınızı şöyle bir gözden geçirin. Bu hafta başında benzer durumlar yeniden ortaya çıkabilir ancak bu sefer gerçekleşmesinin sebebi, geçen hafta ortaya çıkan yanlış anlama ve sorunların çözümünü bulmaktır. Aynı zamanda yaratıcı bir fikir veya sürpriz bir flörtün de işareti olabilir bu enerjiler. Pazartesi vites büyütecek gibi görünüyor hayatınız.

Kariyerinizdeki zorlukların zaten farkındasınız. Enerjiler sizi biraz endişelenmeye doğru sürükleyebilir. Ancak bu noktada kendinizden emin olmanız ve olumlu hissetmeniz için her türlü donanıma sahipsiniz. Cesaret ve pozitiflik bu hafta sizin sloganınız olsun.

Güneşin üzerinizdeki aktif gücü, yaratıcılık gücünüzü destekliyor. Ayrıca yaşanacak tutulma sebebiyle karşınıza çıkabilecek fırsatlar ve aklınıza gelebilecek fikirler önce size saçma ve gereksiz gibi görünse de, daha sonra işinize yarayabilir.
Çevrenizde her şey parayla ilgili bir konuya çıkabilir veya finans işiyle uğraşan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Konunun sürekli maddiyata gelmesi sonucu, sizin de paranızı nasıl yöneteceğinize dair bazı öngörüleriniz oluşabilir. Ancak bu dönem bu fikirleri veya başkalarının fikirlerini uygulayarak, güvenip adım atılacak bir dönem değildir.

Ayın 25’ine dikkat etmeniz iyi olacaktır. Yanlış anlamalara sebep olamamak ve zarar görmemek için, kendinizi korumanız gerekecektir. Mümkünde bu tarihlerde hiçbir sözleşmeye ve anlaşmaya imza atmayın. Eğer zorunluluk duyarsanız, bir avukat ile birlikte detaylı biçimde inceleyin.

Neptün size bir şekilde aydınlanma yaratacaktır. İşte bu aydınlanma sayesinde, zorluk yaşadığınız konularda daha net gözlemlerde bulunabilirsiniz ve olayları açıklıkla görebilirsiniz.Bu hafta kariyerinizle ilgili konularda biraz daha dikkatli olun. Kariyer yolunda verilmiş sözler sizin için aldatıcı olabilir. Yani siz bir biçimde aldatılmış olabilirsiniz veya siz aldatmayı düşünebilirsiniz. Ayrıca yeni fikirler sayesinde, teknolojik değişimler veya sosyal ağda bazı değişik olaylar gündeme gelebilir.

Hafta başında kendinizi oldukça coşkulu ve enerjik hissedeceksiniz. Önemli bir işinizi halletmek için, bir dostunuzdan yardım görebilirsiniz. Bazı konularda ise, kendi içinizde sorgulamada bulunabilirsiniz.

Bu hafta artık oturup bütün idareyi elinize almak isteyebilirsiniz. Başkalarından bir şey beklemek yerine, siz bazı olayları harekete geçirip, organize ederek, kendi alanınızı yaratabilirsiniz. Ayrıca ilişkilerinizde sorunlarınız varsa, şimdi çözme zamanı…

Siz bu hafta daha derin düşünmeye iten enerjiler var. Kariyer faaliyetleri ve planları, kişisel deneyimleriniz hakkında aklınıza yeni ve farklı fikirler gelebilir. Fikir ve inançlarınızla ilgili bazı değişimlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun olmasına izin verin.

Önemli ilişkilerde bazı gerginlikler yaşayabilirsiniz. Burada bazı detaylar öne çıkıyor. Ne yapmak istediğiniz mi önemlidir, yoksa başkalarının düşünce ve davranışları mı? Kendinize karşı dürüst olarak cevap vermek zorunda kalacağınız bir soruyla karşılaşacaksınız.

Ayın 25’inde var olan enerjiler, sizin için önemli bir konuda çözüme ulaşmak için yardımcı olabilecek fikirlerin hayata geçmesini sağlayacaktır.


Bu hafta sosyal hayatınız ile özel hayatınız sanki biraz iç içe geçecek ve bu samimiyetten bir süre sonra rahatsız olabilirsiniz. Kişisel sınırlarınızı korumanız gereken bir haftadasınız. Ancak bir yandan yeni insanlarla tanışmak da size avantajlar sağlayacak.

Yeni sosyal ağların kurulması, ilham verici yeni fikirleri beraberinde getiriyor. Ancak dediğim gibi, iş ve özel hayat sınırlarını birbirinden ayırmalısınız. Sosyal yaşam hız kazanırken, sizin de konfor ve lükse olan ihtiyacınız artıyor ve daha çok keyif alıyorsunuz.

Ayın 25’i sizin için iki anlam ifade ediyor. Aşk konusunda bitmesi gereken bir ilişkiyi kaybedebilirsiniz. Ancak o aslında bitmesi gereken bir ilişki olduğundan bu enerjiye dayanamıyor. İkinci anlamı ise; eğer aşkı arayan bir Aslan burcuysanız, bu enerji sayesinde karşınıza biri çıkabilir ama gelen partnerinizin de, size öğreteceği bir konu olduğunu hep aklınızda tutun.Vizyonunuzu geliştirecek, farklı bakış açılarında yürümenizi sağlayacak ve sizin için olayları bir oyun haline getirecek, değişik bir bakış açısı yaratan enerjilerle haftaya adım atıyorsunuz. İdealist ve ilham verici düşüncelerle dolu olacaksınız. Öğrenme, seyahat, medya ya da yayın alanlarında, potansiyel gelişmeler yaşamanız mümkündür. Yakın ilişkilerden kendinizi uzaklaştırıp, daha maceracı ve hafif bir süreç yaşamak isteğiniz artabilir.

Ayın 25’inde biraz zor enerjiler var. O yüzden atacağınız adımlarda olayın arkasındaki gerçekleri öğrenmek adına, akıllı davranın. Örneğin bir ev alacaksanız, satıcıyla tüm gerçekleri konuşun. Su tesisatı sorunları, elektrik veya bahçede olabilecek sorunlar gibi… Yoksa sonrasında canınızı sıkan olaylar yaşabilirsiniz.

25 Mayıs tarihinde oluşacak olayları, bir köprüden geçmeye benzetin. Siz geçtikten sonra köprü yıkılır ve artık geri dönüş şansı yoktur. Ancak bu muhteşem zekaya sahip bir evren tasarımcısının bilinçli hareketidir. Sizi ileride bekleyen gelişmelere doğru yürütebilmek için, özelikle yıkılmış bir köprü olduğun
u unutmayın.

Hafta başında güven duygusunu sorgularsınız. Çevrenizdekiler tarafından manipüle edildiğiniz alanlar varsa, bu noktalar zaten sizin için kanayan bir alan gibidir. Ancak bu hafta bu noktalar sizin gözünüze batmaya başlar ve içten içe sorgulama sürecine girebilirsiniz.

Ayın 25’inde oluşacak enerjiler, sizin için kısa bir yolculuk anlamına gelebilir. Bazı işlerle ilgili imza atmak, anlaşma yapmak zorunda kalırsanız, mutlaka bir avukat ile tüm maddeleri gözden geçirin. Aslında birkaç gün zaman isteyerek imza atmanız, sizin için daha büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Ayrıca bu enerji sizin için kardeşlerle ilgili bazı durumların da yaşanmasına neden olabilir. Kardeşlerle ilgili bir haber alabilir ve müdahale etmek zorunda kalabilirsiniz. Eğer 27 Eylül tarihinden 5 gün önce veya sonra doğduysanız, bu enerji sizi daha çok etkileyecektir.
Bu hafta kişisel sınırlarınızda farkındalığınız oldukça artıyor. Hangi alanlarda yeteneğiniz olduğunu biraz daha fark edeceksiniz. İş, sağlık önem kazanıyor ve iş konularında farklı güzel fikirler geliştirebilirsiniz. Bu Pazartesi günü başlayacak bir enerjidir ve 4 hafta daha devam edecektir.

Bu hafta sağlık konusunda biraz daha titiz davranın. Üstüne gitmediğiniz detaylar, aslında ne kadar büyük bir temel sorun olduğunu size gösterebilir. İhmal etmemenizi tavsiye ederim.

Ayın 25’inde oluşacak enerjiler, sizin için mali konuları gündeme getirecektir. Mal, gelir, maaş artışı gibi yeni bir kaynak veya kökten bir gelir çözümü ile karşılaşabilirsiniz. Önemli bir şey satın alabilirsiniz. Ev veya araba gibi….


Spontan gelişen ve yükümlüklerden uzak keyifli bir hafta sonundan çıktınız ve hafta başında yakın ilişkiler konusunda sizi destekleyen ve 4 hafta boyunca da etkili olacak bir enerjiyle haftaya adım atıyorsunuz. Arzularınız sizi motive edecek ve daha üretken, daha motivasyonu yüksek şekilde çalışarak, para kazanacağınız yeni alanlar belirleyebileceksiniz.

Ayrıca bu hafta gevşemiş ve sağlamlığı eksilmiş noktaları tespit etmek, onları sıkıştırmak, düzenlemek için uygundur. Zaten aksaklıklar ve düzensizlikler gözünüze batacaktır. Ancak bu enerjileri mükemmel bir fırsat olarak görün. Aksaklıkları tamir etme şansınız olacak.

Ayın 25’inde yaşanacak etkiler, kendinize bakışınızla ilgili bir aydınlanma yaşamanızı sağlar. Aslında hangi konularda daha yeteneklisiniz veya sizin bilmediğiniz ne gibi özellikleriniz var. Sessiz bir ortamda oturup kendi içinize dönerek, adım adım planlar yapar ve çevrenizdekilerin yetenekleri sayesinde, kendi özel yol haritanızı da çıkarabilirsiniz.
Hafta başında yanlış anlaşılmaların olması ihtimalini göz önünde bulundurarak haftaya adım atın. Başkalarının ne duyduğu, sizin ne söylediğinizden daha önemli olacak. Grup projeleri içinde iyi bir yer edinebilirsiniz. Farklı düşünce biçimiyle, yenilikler ortaya koyabilecek fikirlere sahip olursunuz.

Önümüzdeki dört hafta boyunca etkili olacak ve Pazartesi günü start alacak bir enerjinin ise size yansıması, iyi alışkanlıklar ve iyi bir yaşam düzeni sağlamak için etkin olmasıdır. Bu 4 haftayı daha sağlıklı yaşam için bir dönüşüm süresi olarak görün.

Ayın 25’inde olacak bir gelişme, sizden saklanan bir konunun su yüzene çıkması anlamı taşır. Siz kurcalamadan, öğrenmek için uğraşmadan, sanki önünüze düşer gibi, gizlenen ve saklanan şeyler açığa çıkar. Buna Uranüs’ün de destek verdiğini söyleyebilirim.Pazartesi başlayacak olan 4 hafta sürecek bir enerjiyle, yaratıcı aktivite ve eğlence dönemine giriyorsunuz. Ancak bu sadece amaçsız bir eğlenme hali değil, tam tersi sizin yaratıcılığınızı besleyecek ve heyecanlı bir potansiyel yaratacak, fayda sağlayabileceğiniz bir enerjidir.

Ayın 25’indeki enerjiler, Uranüs desteğiyle, sizi iktidar sahibi biri haline getirir. Bunu ister romantik bir ilişki için düşünün, ister sosyal çevrenizdeki ilişkiler için. Ayrıca size yeni insanlar getirecek ve farklı kapılar açabilecek bir enerjiyle karşı karşıyasınız.

Arkadaşlarınızın hayatında yaşanacak değişimler, bu hafta sizin de gündeminizi oluşturabilir. Birinin evlenmesi, arkadaşlarınızın sizden isteyebileceği yardımlar, aldığı borcu geri vermeyen bir arkadaşla yaşanabilecek tatsızlıklar gibi pek çok konu sizi bu hafta meşgul edebilir.


Bu hafta 25’indeki enerjiler sizin için oldukça heyecan verici olabilir. Sanatla ilgili konularda önemli bir gelişme olabilir ve siz bir çıkış yakalayabilirsiniz. Mükemmel bir enerji sayesinde, sizin için çok önemli olacak bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Diğer yandan bu hafta aile meseleleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Geleneksel bir aile yapısına sahipseniz, bu sizin için daha etkili olacaktır. Yapılması gerekenlerin, size bildirilerek bazı sorumluluklar yüklenmesi mümkündür.

Ancak yine bu hafta tasarruf konusunda bazı fikirleriniz gelişebilir. Maddi yatırımlar ilgilinizi çeker ancak gündeminizde aile, kültür ve duygusal olarak yaşam köklerini yeniden yapılandırma gibi konular olacaktır. Erkiler ortaya çıkar, fotoğraflar, mektuplar ve geçmişle ilgili konular önünüze gelebilir.

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.