Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.13, 04:20   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 984
Ettiği Teşekkür: 45984
Aldığı Teşekkür: 39550
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sayın Başbakanla Yüzyüze Gelseniiizz...

İşte bu soruyu anca bir CadII sorrar sormasına da ancak yine de o şart koyar:
Alıntı:
Lütfen saygı sınırlarını aşmadan kullanın hakkınızı
Tamam; eğer anamı da alıp gitmezsem ona 3 soru sorardım:

1-) Sizin hakkınızda kalpazanlık, ihaleye fesat karıştırmak, sahtecilik, rüşvet ve benzeri türden en düşük ahlaklı insanların bile kaldıramayacağı soruşturmalar, davalar açılmıştı. Siz 2002 seçimlerinden önce Uğur Dündar' a TV' de söz vermiştiniz 2 kere üst üste; dokunulmazlıkları kaldıracağınıza dair. Ben hala yargı elinize geçmişken bile dokunulmazlıkları kaldırmadığınıza göre sizin suçlu olduğunuzu ve dokunulmazlık zırhının arkasına saklandığınızı düşünüyorum! Neden yargıdan kaçtınız?' Suçsuz insan kendi eline aldığı yargıdan bile kaçar mı?

2-) Siz, dünya tarihine muhalefet parti liderleri ve yandaş olmayan gazetecilerden 12 yıldır kaçan bir başbakan olarak geçtiniz. Neden muhalif liderlerle halkın karşısına çıkmaktan ve neden yandaş olmayan gazetecilerin sorularına muhatap olmaktan bu kadar korkuyorsunuz? Nedir bu korkunuzun sebebi?

3-) BOP denen emperyalist ve yahudi projesine eşbaşkan olmak, ABD dediğiniz 'büyük şeytan' ile stratejik ortaklık anlaşması imzalamak, gözünüzün önünde ABD masum müslümanları kıtır kıtır keserken o cani Amerikan askerlerine dua edebilek nasıl ''islami'' bir duygudur; bize de anlatın da biz de anlayalım...

4-).............................................

Bunu yazmayacağım çünkü bu forumda bile banlanma sebebi olabilir.