Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.13, 06:36   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 980
Ettiği Teşekkür: 45967
Aldığı Teşekkür: 39531
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Hayri Kozakçıoğlu İntihar Etti

Hiç acımadım hazretlerine maalesef... Yakınlarına üzüldüm kayıpları için elbette ama bu sağ, sığ ve uşak ruhlu muhtereme hiç acımadım. Hem de hiç! Bir zamanların gazete haberleri bu adamın rezillikleriyle doluydu. Neyse... Sustum ama biliyorum ki tam bir sağ militan ve tam bir haramzade idi kendisi... Bana inanmayan eski gazeteleri karıştırsın. Yani Kenan Evren ölse, ona üzülmek gibi bir şey buna üzülmek... Bir de o yaşa gelmiş ha... Biz belki o yaşa bile gelemeyeceğiz...

Ha ''Allah taksiratlarını affetsin'' derler ya... Bunun taksiratlarını affetmesin!