Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.13, 07:21   #10
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Hayri Kozakçıoğlu İntihar Etti

Ben Hayri Kozakçıoğlu'nu, Adana Valisi olduğu dönemde tanıdım. O dönem İller idaresini iyi bilen, otoriter, işini iyi bilen karakteri mazbut, iyi bir yönetici, sert ve sevecen bir idareci olarak tanıdım. Yükseldi Bölge valiliği yaptı, yanılmıyorsam İstanbul Valiliği yaptı ve iki dönem siyaset ile adı bir çok siyasetçi gibi kirlenmeye başladı. İspat edilemeyen isnatlar ile adı üzerinde spekülasyonlar yapıldı. Ve fakat her ne hal ise bir durum kafama takıldı bu gün Vali olan 50 kişiyi birbirine bağlayarak demet yapsanız bir Hayri Kozakçıoğlu etmez.

Toprağı bol taksiratı varsa? Yüce yaratıcı affetsin.