Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.13, 07:43   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Sayın Başbakanla Yüzyüze Gelseniiizz...

Sayın kelimesi saygınlık kazanmışlıktan gelen isim önlerine konan ön takı ve niteleme olarak bilinir. Ben imam Recep Tayyip için aynı nitelemeyi kullanamayacağım.

Türkiye Cumhuriyeti devleti Başbakanlığı önemli bir makam olarak AKP Başbakanlığına dönüştürüldüğünden, devlet daireleri üzerinde T.C. ibarelerinin kaldırılmaya başlandığı şu günlerde imam efendiyi Türkiye Cumhuriyeti başbakanı olarak görmem mümkün değildir.

Kendisi ile karşı karşıya gelsem belki 3 soru değil 133 soru sorarım ama, soru sormaya dahi tenezzül edermiyim? Aidiyetim olan, iftihar ettiğim Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı kimliğim buna izin verirmi? Bilemem!

Bir durum daha var ki, imam Tayyip siliuyeti nerede görülse vücut kimyam bozuluyor...Ülkemin ve vatandaşlarımın maruz bırakıldığı mali, siyasi, idari, sosyal ve dini açmazlar gözümün önüne geldiğinde ağzımda ıslanmış bakla çıkıyor, Tophane bıçkınlarını aratmayacak incelikte bağrı açılmamış ne kadar şerbetli tohumlar varsa etrafa saçılıyor ve bunlardan göndermeler ile tüm imam Recep sülalesi nasibini alıyor.

Nezaket kurallarına uyarak yorumlayınız diyen arkadaşıma soruyorum. Daha ne kadar nazik olabilirim?