Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.13, 16:27   #4
Megan
Gerçek Üye

Megan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 264
Ettiği Teşekkür: 689
Aldığı Teşekkür: 3153
Rep Derecesi : Megan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmedeMegan muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Hoşgeldin Karaborsa

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge Mesajı göster

Meclis Genel Kurulu’nda, alkol ile ilgili düzenlemeleri de içeren Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifi’nin ikinci maddesi üzerinde AKP'nin verdiği önerge kabul edildi.

GECE 10'DAN SONRA ALKOL YASAK

Alkollü içkiler, 22:00 ila 06:00 saatleri arasında perakende olarak satılamayacak.

AĞIR CEZALAR GETİRİYOR

Gece alkol satışı yasağına aykırı davrananlara 5 bin liradan 200 bin liraya kadar, ekran yasağına uymayanlara da 20 bin liradan 100 bin liraya kadar idari para cezası uygulanacak.

Bizim milletimiz ,akıllıdır zekidir .Her şeyin bir kolayı elbet vardır .

Mademki gece 22.00 den sonra perakende olarak satış yasak ,o zaman satıcılarda kurallara uyup bundan sonra bu saatten itibaren perakende satış yerine ,toptan satışlara başlarlar .

Böylece hem kendileri ,hem de içici vatandaş etkilenmemiş olur ,kanunlara da harfi harfine uyulmuş olur .

Atalarımız ne demiş "sorun varsa ,onu çözecek çareler de vardır ."

Benim Hayatımı Yargılamadan önce ..

Benim ayakkabılarımı giy
ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan, dağ ve ovalardan geç .
Hüznü, acıyı ve neşeyi tad...
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl,yeniden ayağa kalk

ve aynı yolu tekrar git, benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra BENİ YARGILAYA BİLİRSİN
Megan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Megan'in Mesajına Teşekkür Etti