Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.05.13, 21:16   #6
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kardeşimin Hikâyesi | Zülfü Livaneli

Yolda bir kitap daha bitirdim. Hemde soluksuz. Okurken trafik daha da yoğunlaşsın dediğim bir sonra ki sayfa da ne olacak diye merak ettiren bir kitap.

Alırken bir önceki kitabı Seranad gibi mi diye sakın beklemeyin. Seranad 'da tarihi olaylar ve bu olayların içinde bitmeyen bir aşk vardı. Kardeşimin Hikayesi'nde yazarımız sağ gösterirken sol vurarak noktalandırıyor.

Şu an kitap elimde değil. Benden çıktı ne zaman geri döner bilemiyorum. Ama cipini taktım.

Okumanızı tavsiye ederim.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.