Tekil Mesaj gösterimi
Eski 25.05.13, 14:58   #22
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18751
Aldığı Teşekkür: 20027
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Yarın Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi Olacak..

Başına not: (dip not ya da dibine not diyorlar genelde ben başına yazayım da, ne oluuur ne olmaz) Ahmet Hakan'ın bir yazısı var 24 Mayıs tarihli, yazılarımızı, haberlerimizi paylaşmayın almayın diyen ''bir gazete'' de. Adı bağımsızlık ile eş olan bu bağımlı (taraflı) gazete den ''alıntı yapamadığımız için ''aklımda kaldığı kadarı ile; Yemişim Senin Ahlak Kurallarını diye bir başlık atılmış yazı için.

Okunası bir yazı, güzel bir yazı...

Ahlak kurallarına uygun hareket ediniz,deyince; el ele tutuşan genç kızların ve çocukların bir öpücük için, içine girdikleri ürkek ve masum tavrın nedense ilk hatırımıza geldiğini yazıp, hırsızlık yapanları, yalan söyleyenleri, üç kağıt yapanları, aç gözlüleri, deniz fenerini hatırlamayışımıza! (kimler hatırlamıyorsa) göndermeler yapıp, ahlak kelimesinin sadece cinsellik ile eşdeğer tutulduğuna dair saptama yapıyor...

Ben beğendim

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.