Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.05.13, 09:27   #18
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24739
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: "İyi Geceler Öpücüğü" Tarihe Karıştı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
Ben öpücüğü geçtim..

Yanımdaki birinin uyumasının nasıl bir his vereceğini bilmiyorum..

Sanırım bilmemekte daha iyi..

O uyuyacak olan kadın bir git başkasının yatağında uyu.. onu sevindir..

Ben, hayat ile oynadığım kumarda masada koyduğum canımın sorumluluğunu paylaşmak istemiyorum seninle..

...

Umutsuz olmamak gerek. Elbette herkesin göğsünün kabarıp kabarıp inmesinden huzur duyacağı birileri olacaktır hayatında. Hem ömrümüzün yarısı zaten uyuyarak geçiyor, 'sevgi'ye yer vermek lazım artık ilişkilerde. Tabi her insan bunu yaşayıp yaşatabilecek kadar şanslı olamıyor maalesef, çok kötü giden evlilikler mevcut.

Şunu unutmamak gerek, ölüm denen bir gerçek var. Bence insan annesiyle, babasıyla, kardeşiye, eşiyle v.s. küs girmemeli yatağa. Sabah ya da bir yarım saat sonra ne olacağını bilemeyiz, bu risk nasıl göze alınır ki? İnsan karşısındakini sevmese bile "İyi geceler." deyip ona değer verdiğini gösterebilir. Belki de ilişkilerdeki birçok sorunun çözümü olur bu...
SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.