Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.05.13, 08:56   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart 3.Asma Köprü Temel Atma Töreni

3. ASMA KÖPRÜ TEMEL ATMA TÖRENİ

Şahsen en önem atfettiğim husus; İstanbul ilinin içinde bulunduğu en büyük sorunlardan biri olan ulaşım, ulaşım içinde ise en ucuz şekilde ve en güvenilir şekilde insanların toplu taşım araçlarından istifade etmesidir.

prüler, yollar, menfezler, yol üzerindeki sanat yapıları, toplu taşımanın vazgeçilmezlerinden olan raylı sistem ve onun alt yapısı ulaşım için vazgeçilmez değerlerdir. Bunlar yansız nötr halde komisyon alınmadan, kafir devlet ilkesi ile milletin malı soyulup soğana çevrilmeden ve tüm Cumhuriyet malları iç edilmeden artık kalanlar için ise sünnetleyin sevaptır demeden yapılırsa bunu en büyük hizmet sayarım.

Bir köprü yapılışı, siyaseten rant merkezi bölüşüm ve komisyon cenneti haline getirilmiş İstanbul gibi ulaşım açısından sorunlu bir kentimizde olacaksa, geçiş güzergahı önceden belirlenip yandaş, yanaşma ve besleme oydaşlara arazi ve arsa açısından kıyak ve güzellikler sağlanmaya matuf el altından girişimler yapılıyorsa, köprünün açılış tarihi 29 Mayıs 1453 tarihinin yıl dönümüne denk getirilip gerici ve irtica ehli olanların milat kabul ettikleri bu tarihte temel atma törenleri yapılıyorsa ve 3. Asma köprüye isim olarak bir Alevi katilinin adı verilmeye çalışılıyor ve bu kıyımcı, gerici ve irtica ehli olanlar tarafından ecdat kabul ediliyorsa, ben bu temel atma töreninide yapılacak köprüyü de yapacak ve yaptıranlarıda geçmişi bilen gelecek için ise basiret sahibi olan, Atatürk öngörüleri ve ilkelerini kendine şiar edinmiş yurtseverlerin meşveretine=konuşarak değerlendirmelerine bırakıyorum.

Genel olarak ülkede taş taş üstüne koyanın ayağının türabı olmaya hazırım ancak, AKP hükümet komisyoncuları, rantçıları, yiyicileri götürücüleri karşısında tek başımada kalsam son nefesime kadar mücadele etmeye kararlıyım.

Yapılan hizmetin kötüsü olmaz. Eksiği olur zaman içinde tamamlanır. Gözden kaçan ve ikmal edilmesi gereken olur, zaman içinde ikmalen yerine konur.

AKP Başbakanı bilindiği gibi bir emperyalist uşağı ve işbirlikçisidir. Cumhuriyet dönemi boyunca yapılmış olanları hem hafife almış, hemde cehaletinin verdiği cesaret ile milletin malını yerli ve ithal rantçılara sata sata biterememiştir.

11 yıllık AKP hükümeti döneminde içinde 3 adam çalışacak bir işyeri ve üretim tesisi açılışının yapıldığını ben hatırlamıyorum. Dün temel atma töreni yapılan 3.cü asma köprü umarım ve dilerim milletin kör kuruşu dahi rantçılara ve rant dağıtıcısı komisyoncuların kursağına girmeden yapılır ve Türk vatandaşlarının hizmetine sokulmuş olur.

30.05.2013
Mustafa Akten
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.