Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.13, 00:28   #10
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gezi Parkı'na Berlin'den Dayanışma | Minnosh'tan Miting Fotoğrafları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Oy kullanmaya gelince yerlerinden kıpırdamazlar. Hudut kapılarında, oy sandıklarından çıkan oyların oyların rengi malum.

Paylaşım için teşekkürler..

Hudut kapılarında çıkan oyların renginin o şekilde çok açık ara yeşile dönmesinin sebebi, oradan oy kullanmak için kaldırılan uçaklardır. O oy kullananlar giriş-çıkış yapıp tekrar Almanya'ya dönüyorlar ve bu organizasyonları yapanlarda cemaatçiler, milli görüş ve bunlara yakın siyasi partilerdir...

Yılda bir kez bile izine gelmek için maddi olarak veya izin alma konusunda zorlananlar bir tek oy kullanabilmek adına giriş-çıkış yapamıyorlar doğal olarak...

Dipnot olarak vermek istedim...

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.