Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.13, 02:06   #16
SuLTaN
Fosforlu

SuLTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 708
Ettiği Teşekkür: 36956
Aldığı Teşekkür: 24738
Rep Derecesi : SuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyorSuLTaN karizması günden güne artıyor
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Gezi Parkı'na Berlin'den Dayanışma | Minnosh'tan Miting Fotoğrafları

Geçen seçimlerde "daha iyisi mi var" gerekçesiyle Ak Parti'ye oy vermiş birçok insan tanıyorum. Benim ailem de bunların arasında.

Herkes dünyaya farklı pencerelerden bakıyor. Ak Parti'ye oy verenlerin birçoğu emin olun olayların bu raddeye geleceğini düşünmedi. Hep söylüyorum, Başbakanın çok zeki olduğunu düşünüyorum. Çaldığı her minareye allı güllü kılıflar hazırlıyor. Her işin içinden sıyrılmayı biliyor. Televizyoncuların tutumu da malum. Erdoğan'ın bir konuşmasını yayınlıyorlar ki, sanarsınız bu adam dünyayı kurtaran adam. Bunları izleyen insanların da gözü boyanıyor.

Ama artık bu, bardağın taştığı yerdi. Bıçak onların kemiğine dayana dayana bir şey yaptırmadı onlara ama halk isyanda. Benim ailem de öyle. Çok büyük bir öfke ve pişmanlık söz konusu. Bence bu, bir devrimdir. İnsanların düşünce putlarının yıkıldığı bir devrim. O sebeple bugüne kadar Ak Parti'yi savunmuş insanlara kızmıyorum, kızmaya hakkım yok. O da onların 'dünyası'. Zararın neresinden dönerlerse kârdır ve bu olayda en büyük kâr halkındır.

Sevinin, birçok insanın gözü açıldı. "Bir millet uyanıyor" gerçekleşiyor.

SuLTaN isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz SuLTaN'in Mesajına Teşekkür Etti.