Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.06.13, 20:36   #1
niyazican
Tam Üye

niyazican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 12
Ettiği Teşekkür: 134
Aldığı Teşekkür: 1234
Rep Derecesi : niyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerdeniyazican Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: Yalniz
Standart Susmakta bir yere kadar

Sevgili FORUM GERÇEK ailesi sevgili arkadaşlarım.
Öncelikle hepinizin görüşlerine saygılı olduğumu belirtmek isterim. Bu yapılan gösterilerde veya yürüyüşlerinizde de haklı olduğunuzu dile getireyim.
Ancak verilen bu tepkiler karşısında rahatsız da olmuyor değilim.Nedenini de şöyle açıklamak istiyorum:
Arkadaşlar bildiğiniz gibi bu ağaçların sökülmesine karşı çıkan bir olay sonra büyüyerek bu hale geldi.Bunda herhangi bir sorun yok buna bende karşıyım gitsin boş alanda ne yapacaksa yapsın orası bizi bağlamaz buraya kadar sıkıntımız yok ama bizim milletimiz öyle bir millet olmuş ki daha düne kadar verdiğimiz onca şehitlerimiz için kimse sokağa dökülüpte böyle tepkilerini dile getirmedi.
Kimse çıkıp ta yahu arkadaş biz neden bu kadar şehit verdik bunun nedeni nedir diye çıkıp ta söylemedi. Benim asıl üzüldüğüm nokta işte burası.
Şimdi siz bana şehit olduğunda sokağa çıktık yok şöyle yaptık yok böyle yaptık diyeceksiniz diyin arkadaşlarım diyin çünkü sizin yaptığınız yürüyüş 1-2 saatten fazla değildir eminim.
Ve şunu da dile getireyim tamam bende bu eylemde bulunmuş olabilirim ama 1-2 saat gelir bitiririm.Kendimi şehitlerimiz için ayırdığım vakitten fazlasını kimse için harcamam.

Şimdi belkide bana çok şey söylüyorsunuz ve küfür ediyorsunuz önemli değil edin ama şunu da belirteyim kimse şehitlerimiz için bu kadar sokağa dökülmedi.
Şimdi belki bazılarınız bir iki video koyacak al sana sokağa döküldük işte diye peki bana üç gün boyunca bir süren video gönderebilirmi sanmıyorum şuandaki eylem ise 5-6 gündür sürüyor.
Yapın arkadaşlar yapın yapmayın demiyorum ama birazda düşünün.
İnşallah bu açıklamayı yanlış anlamamışsınızdır arkadaşlarım yanlış anlayan varsa da anlasın diyecek bir şeyim yok kendi kararı.
Eğer herhangi bir hata yaptıysam herkesten özür dilerim.
Ve yazımı çok sevdiğim bir abimin kendisiyle bizzat görüştüğüm bir abimin şarkı sözlerinde söylediği bir sözle bitirmek istiyorum:
Bir ağaçtan bir milyon kibrit çıkar, bir kibrit bir milyon ağacı yakar.

BÜTÜN FORUM GERÇEK AİLESİNE SEVGİ VE SAYGILARIMLA.

NİYAZİ CAN ÇALIK