Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.13, 16:43   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Erdoğan: Twitter Denilen Bir Bela Var

Alıntı:
Erdoğan, "Tayyip Erdoğan diktatör diyorlar. Ben bu milletin efendisi değilim. Diktatörlük benim kanımda da yok, cibiliyetimde de yok. Ben bu milletin hizmetkarıyım. Diktatör arayan varsa kendi geçmişine baksın. AKM yıkılacak oraya opera binasını da biz yapacağız. Taksim'e cami de yapacağız. Herhalde ben bunun iznini gidip de CHP Genel Başkanı'ndan ve bu birkaç tane çapulcudan alacak değilim. Bunun iznini bize oy verenler verdi zaten" dedi.
Diyor ki yani: ''Ben diktatör değilim ama ne istersem kimseye sormadan yaparım!''

Bir cümleye bu kadar dev çelişkileri ancak bizim başbakan doldurabilir

Ve adamın hoşuna gitmeyen ne varsa ''bela'', hoşuna gitmeyen kim varsa ''çapulcu'' görüyor artık. Twıtter' e bile bela diyecek duruma gelmişse artık geceleri uyuyamıyordur bizim BOP eşbaşkanı.Uykularını karabasanlar ve ''Kara Hasanlar'' bölüyor artık.