Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.13, 17:55   #23
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Esad Erdoğan’ı İstifaya Çağırdı

Bizim ki Esad ile ne de dosttu bir zamanlar...

Amerika' ya da garanti vermişti ''siz merak etmeyin ben Esad' ı ikna eder kendim gibi BOPçu yaparım'' diye.

Esad ile çok görüştü kendisi ve Davudoğlu onu da BOP' a entegre etmek için.

Ama Esad çok güzel bir cevap verdi bunlara: ''Benim amacım iktidarda kalmak olsa, ben de Amerika ve İsrail ile işbirliği yapar, iktidarda kalırım. Ama onlarla işbirliği yapmayı, kendime, ülkeme ve dinime ihanet sayarım!''

İşte o gün bu gündür bizim Tayyip Esad' a düşmandır ve Amerika' dan daha da düşmandır artık. Utanmadan Amerika' yı ve NATO' yu bile Suriye' ye saldırtmaya çalışmış ama son ABD gezisinde efendisinden çok efendici olduğu için kapalı bir alanda beyzbol sopası gösterilerek hizaya getirilmiştir kendileri