Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.06.13, 20:02   #86
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,845
Ettiği Teşekkür: 100730
Aldığı Teşekkür: 141606
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Haftalık Burç Yorumları

(3 Haziran - 9 Haziran)

Oldukça yoğun bir haftaya adım atıyorsunuz. İkizlerin 3.evinizdeki kombinasyonu sizi pek çok kişiyle iletişime geçirecek. Toplantılar yapabilir, seyahat edebilirsiniz. Oldukça hareketli geçecek bir hafta ancak hep diken üstünde olacaksınız. Pek çok haber duyabilir ve bilgileri bir arada tutmak zorunda kalabilirsiniz.

Dikkatinizi kendinize yönlendirmek ve enerjinizi toplamak önceliğiniz olmalıdır. Ev ve aile konularında biraz daha dikkatli olabilirsiniz. Aileniz, iş ve istikrar güvenliğini artırmak ve gelişmekte olan fırsatları değerlendirmek adına yoğun günler diyebilirim.

Bazı olağandışı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Son birkaç aydır bazı belirsizlikler yaşamış olabilirsiniz ancak yavaş yavaş olaylar su yüzüne çıkmaya başlayacak. İmkansız gibi görünen şeyler, artık imkansız değil.
Bu hafta maddi kaynaklarınız konusunda akıllıca davranmanız gerekiyor. Araştırın, sorun ve öyle hareket edin. Bu hafta enteresan dostluklar kuracak, farklı insanlarla duygusal yoğunluklar yaşayacaksınız.
Önemli bir gelir elde edebilirsiniz. Kazancınızda yükselme var gibi görünüyor. Jüpiter, hediyeler veren bir gezegendir ancak doğru noktaya gelmesi gerekir. 8 Haziran tarihinde oluşacak Yeniay ile bazı değişimler yaşayabilirsiniz.

Mali evinizde Mars ve Jüpiter desteği, daha fazla kazanmanız için size öncülük edebilir. Hafta içinde romantik bir ilişkinin de yaşamınıza dahil olması mümkündür.Bu hafta fikirlerinizi ve enerjinizi kullanabileceğiniz, anlatabileceğiniz kanallara yönleneceksiniz. Coşku oluşturan bir enerjiye sahip olacaksınız. Fikirleriniz çevrenizden takdir toplayacak. Bunun için fırsatlar yaratabilirsiniz.

İş hayatınızda ve kariyerinizde bazı temeller oluşturabilmek adına, hazırlıklarınızı tamamlamak için oldukça iyi enerjilerle destekleniyorsunuz. Jüpiter’in desteğini görebileceğiniz bazı olaylar önümüzdeki haftalarda hayatınıza girebilir.

Özellikle 8 Haziran’da yaşanacak Yeniay sizin için çok önemli olacaktır. Seyahat, iletişim, telekomünikasyon, girişimcilik gibi konularda yeni oluşumlar yaşanabilir.Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeler için bazı adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizdekilerle ihtiyaçlarınız ve tercihleriniz hakkında konuşabilirsiniz. Destek alırsınız. Bu haftaya sağlam bir projeye ilham ve yaratıcı gücünüzü koyarak önemli fikirlerle adım atabilirsiniz.

Kendinizi geliştirmek için fikirler bulabileceğiniz, kendi adınıza olumlu bir haftaya başlıyorsunuz. Aslında bu ayın ilk haftasında sessiz bir gidiş var ve belki siz de içinde bulunduğunuz bu zamanın gelecekte getireceği şansların şimdi kurgulandığını ve adım adım ilerlediğini fark edemiyor olabilirsiniz.

Hayatınızı planlamak, gerçekten neyin önemli olduğunu keşfetmek, hayallerinizi belirlemek için tüm ayrıntılara göz atın ve bir film gibi hayatınızı kurgulayın.Bu hafta arkadaşlarınızın veya ortaklarınızın size verdiği görevler olabilir. Bunlarla oldukça meşgul olacağınız bir hafta geçireceksiniz. Yaratıcı yönlerinizi değerlendirebileceğiniz projelere adım atabilirsiniz. Oldukça iyi fikirler ortaya dökebilirsiniz.

Eğer bir konferansa veya fuara gitmek istiyorsanız, 8 Haziran yeniay’da bu konuda karar vermeniz kolaylaşacaktır. Sosyal bir kulübe üye olabilir veya mesleğinizle ilgili bir profesyonel grubun içine katılabilirsiniz.

Önümüzdeki 2 hafta da dahil olmak üzere, bir özel kişiyle perde arkasında görüşmeler yaşayabilirsiniz. Venüs gizlilik görüntüsüyle aşk hayatınızı ve yufka yüreğinizdeki bazı duyguları harekete geçirebilir.
Enerjinizi kariyerinize odaklamanız gereken bir haftaya adım atıyorsunuz. Organize etmek gibi bazı sorumluluklar alabilirsiniz. Bazı konularda yetkili olabilirsiniz ve insanları yönlendirmek görevi size düşebilir. Onların güvendiği biri olursunuz.

Yaratıcı fikirler ve karşılıklı destek ağında yer alarak, iletişim içinde bulunabilirsiniz. İnsanları derin ve önemli biçimde bir araya getirecek merkezi konumdaki insan haline gelebilirsiniz.

Duygularınızı göstermek söz konusu olduğunda, sizin için çok çaba gerektiğini biliyorum. Ancak önümüzdeki 3 hafta içinde, şaşırtıcı biçimde, kendinizi çok rahat ifade edebildiğinizi, duygularınızı açıklayabildiğinizi fark edebilirsiniz.
Maceracı ruhunuzu keşfetmek için oldukça uygun bir haftadasınız. Büyük bir coşku hissedebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü elinize almak gibi bir duygu hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili destek ve teşvik gelişebilir. Olumlu bir itibar görmeye başlayabilirsiniz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca Venüs, otorite figürlerini karşınıza almak istemenize neden olabilir. Ezilmenin, gizli saklı yapılan işlerin karşısında isyan edebilirsiniz. İlginç olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca farklı insanlarla bir araya gelmeniz mümkündür.

Bu hafta dikkatiniz ilişkilerde olacak. Merkür ve Neptün üçgeni, kişisel ilişkilerde kırılmaları onarmaya yardımcı olacaktır. Aşk ve sosyal yaşamada daha etkili olabileceğiniz bir haftaya adım atıyorsunuz.


İş ve kişisel durumunuz üzerinde mali açıdan durmanız gerekir. Herhangi bir gevşeklik hissederseniz, ipin ucunu sıkı tutun. İşinizi daha etkin hale getirmek için, daha fazla teknolojiyle tanışmanız gerekebilir. Ayrıca seyahat etmek, biraz zaman kazanmak ve mola vermek isteğiniz oldukça yoğundur.

Hedeflerinize ulaşmak için pratik bir plan yapmanız gerekiyorsa, bu hafta oldukça iyi enerjilere sahipsiniz. Merkür ve Satürn üçgeni zemin hazırlamak ve gelecekte somut şeyler ortaya çıkarabilmek için size doğru planlama gücü verecektir.

Venüs, aşk bölgesinde Neptün’den destek alıyor. Ancak yine de sert Merkür’e dikkat etmek lazım. Yanlış anlamalara, yanlış söylentilere karşı daha sakin ve akılcı yaklaşmakta yarar var.Bu hafta bir kredi sorununu veya bir vergi sorununu çözebilirsiniz. Merkür ve Satürn üçgeninde güvenlik ihtiyaçlarına eğiliminiz artabilir. Mali geleceğiniz için bir plan hazırlayabilirsiniz. Ancak akıllıca hareket ederek mali durumunuzu düzenleyebilirsiniz.

Ayın 8’inde oluşacak Yeniay, yeni ilişkiler başlatmak, mevcut olanları yeniden tanımlamak için yardımcı olur. Taahhüt önemli bir konu olur çünkü bu süreçte bir ortaklık veya mevcut olanları yeniden yapılandırmak için uzlaşma istenebilir.

Başkalarıyla ilişkilerinde bu hafta açık ve doğru olmak oldukça önem kazanacaktır. Yol almak için başkalarını motive etmek gerekiyor. Yaratıcı ilham gücünüzü, iş ve kişisel fikirlerde ifade etmek için kullanabilirsiniz.

Kendinizi iyi hissetmek için fiziksel, duygusal ve psikolojik olarak dengenizi korumaya çalışmanız önemlidir. İyi beslenmek, iyi dinlenmek, iyi davranmak önem kazanacaktır. Özellikle sindirim sistemiyle ilgili konularda daha titiz davranmanız gerekebilir.

Merkür Satürn üçgeni, bu hafta arkadaşlardan, dostlardan ve ortaklardan destek almak anlamına gelir. Sağlıklı ve doğru ilişkiler için sert oyunlardan uzak durmak gerekir.

İkizler Yeniayı sizin için yaşam tarzınızda sağlıklı bir değişim yapmanızı sağlayacak etkiler açısından oldukça güçlüdür. Daha verimli olmak, daha sağlıklı yaşamak, bedeninize daha iyi bakmak için iş ve çalışma alışkanlıklarınızı düzenlemeniz gerekebilir.
Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz yaratıcı fikirlere sahipsiniz. İş ortamınızda da sağlıklı yaşam için iyileştirmeler yapılabilir. Aile ve arkadaşlarla zaman geçirebilirsiniz. Henüz yapmak istediğiniz şeyler üzerinde çalışıyorsunuz. Organize etmek, belgeleri ayarlamak gibi işlerle meşgul olabilirsiniz.

Kariyer ve gelir akışı açısından kendi reformunuzu sağlamanız mümkündür. Bir iş planı, kariyer hedefi Merkür Satürn üçgeninde rahatlıkla kullanılabilecek pratik bir yaklaşımdır. Aile içinde ve ev hayatında destek olmanız gereken konular olabilir. 8 Haziran Yeniay ile birlikte yeni bir proje veya işe başlayabilirsiniz.
Yaratıcı bir proje veya iş planı yapabilirsiniz. Uyuşturucu, alkol gibi bağımlılık yapacak uyarıcılardan uzak durmanız gerekmektedir. İletişim ve fikir alışverişi açısından yoğun bir haftaya adım atıyorsunuz. Eğlenceli ve yeni yaratıcı projeler, yeni bir yönde gelişmeler olabilir.

Kişisel vizyonunuz hakkında kafanızda bazı durumlar canlanabilir. 8 Haziran’da oluşacak Yeniay, ev merkezli bir yaşam üzerinde yoğunlaşıyor. Emlak alıp satmak, evde bazı değişim ve tadilatlarda bulunmak, mobilya veya elektronik eşya almak gibi girişimlerde bulunabilirsiniz.

Ancak önemli bir uyarı 8 Haziran’da enerjiler Merkür Uranüs sebebiyle oldukça sert olacağından, önemli bir şeyler yapmak için doğru zaman değildir. Çok ani giderlerle karşılaşabilirsiniz.

Astrolog Neşe Erden
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
5 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.